ICC دیدار: BCCI امید به صورت رسمی به تعویق افتادن T20 WC روز دوشنبه

در انتظار برای دو ماه گذشته سرنوشت این سال T20 جام جهانی خواهد بود تا به صورت قاطع دور از شور و مشورت که ICC

توسط NEWSMINERAL در 29 تیر 1399

در انتظار برای دو ماه گذشته سرنوشت این سال T20 جام جهانی خواهد بود تا به صورت قاطع دور از شور و مشورت که ICC هیئت مدیره در دیدار عملا در روز دوشنبه با BCCI امید برای تعویق به اطمینان حاصل شود که IPL می توانید پیش بروید.

این رویداد جهانی است که قرار است برگزار می شود از 18 اکتبر تا 15 نوامبر در استرالیا اما این کشور کریکت هیئت مدیره بود و ممکن است خود را ابراز ناتوانی خود را به میزبان در میان موج دوم از COVID-19 نفر در ایالت ویکتوریا.

با هند مورد بار نیز بیش از 10 لاخ علامت, از جمله بیش از 26,000, مرگ و میر, IPL اگر آن برگزار می شود که به احتمال زیاد به حرکت به امارات متحده عربی پس از دولت مرکزی به آن پیش بروید.

"اولین گام به تعویق افتادن جام ملت های آسیا که اتفاق افتاده است. ما فقط می توانید شروع به حرکت به جلو با برنامه های ما پس از ICC اعلام به تعویق افتادن. آنها نشسته است در تصمیم گیری حتی پس از کریکت استرالیا گفت که آنها بیش از حد مشتاق میزبانی این رویداد" یک BCCI Apex عضو شورای گفت PTI در شرایط گمنامی.

در این سال T20 جام جهانی, به احتمال زیاد خواهد شد در استرالیا در سال 2022 به هند نمی خواهید به مبادله آن 2021 میزبانی حقوق کریکت استرالیا به عنوان در حال حاضر.

که استرالیا نمی تواند میزبانی این رویداد روشن بود پس از کریکت بورد گفت: بازیکنان خود را برای آماده سازی برای سفید-سری توپ در برابر انگلستان برنامه ریزی شده برای اواخر سپتامبر.

CA حتی اعلام کرد 26-قوی مقدماتی تیم ملی که برای تور.

ICC در خود حفظ کرده است که آن را می خواهد برای کشف همه ممکن است "احتمالی" گزینه های قبل از گرفتن تماس از جمله بسیار زیاد قدر. و آن را غیر معمول نیست برای بدن حاکم به این صبر طولانی.

"پاکستان قرار بود میزبان مسابقات جایزه در سال 2009. پس از حملات تروریستی در سریلانکا تیم, اتوبوس, همه در خود مناسب حواس می دانستند که PCB هرگز میزبان یک رویداد بزرگ در آینده دور" به گفته یک منبع آشنا با عملکرد ICC.

"هنوز ICC deputed کارکنان آن در پاکستان برای ماه زمانی که آفریقای جنوبی در حال حاضر در حال آماده شدن برای میزبانی این رویداد است. همه می دانستند اما یک اعلام رسمی تغییر زمان ماه به عنوان تهدید ارزیابی بخشی از پروتکل."

"ICC نمی توانست فقط به تعویق افتاد 9the T20 World Cup) بلافاصله به عنوان در ابتدا بالا وزرای دولت استرالیا ابراز علاقه به, میزبان," او اضافه شده است.

هیات کریکت پاکستان نیز استعفا داد و خود به این نتیجه پس از شدت مخالف هند مدیره.

به تعویق افتادن جام ملت های آسیا که قرار بود به میزبانی PCB به 2021 بود ضربه ای به احسان مانی و تیم خود را.

"ما تا به حال مقدار زیادی از بحث و احساس است (T20 World Cup) امکان پذیر خواهد بود این سال است. ICC به جام جهانی اندود شده تا در سال 2021 و 2023 بنابراین ما باید یک سال فاصله که در آن ما می توانید تنظیم این رویداد" مانی اخیرا گفت: در حالی که صحبت کردن در جمع خبرنگاران در کشور است.

این آموخته شده اند که PCB تماس با تابلوهای دیگر به امید نهایی برخی از درگیری های دو جانبه به عنوان تیم ملی هیچ ربطی به انتظارنشسته بودند تا پس از آن به انگلستان تور.

نامزدی روند برای رئیس جمهوری:

مسئله دیگر که به احتمال زیاد برای بحث در جلسه روز دوشنبه این است که فرآیند نامزدی را برای آینده رئیس مستقل ICC پس از Shashank منهر استعفای اوایل این ماه.

آن را آموخته است که هیچ اجماع در مورد آنچه که باید معیار در مورد نامزدهای متعدد پیوستن به نزاع.

"هیئت مدیره است نه ایران در مورد اینکه آیا معمول 2/3rd اکثریت برای تصمیم گیری استفاده می شود (به عنوان آن در مورد تصمیم گیری در سیاست) و یا مورد اکثریت ساده در میان 17 اعضای هیئت مدیره" ICC عضو هیئت مدیره گفت.

انگلستان و ولز کریکت بورد کالین گور در نظر گرفته شد مدعی بالا با BCCI جمهور Sourav Ganguly نام نیز مطرح کرد.

Ganguly را نامزدی قطعا بستگی دارد که آیا دیوان عالی کشور waives به خنک کردن دوره و اجازه می دهد تا او را به ادامه به عنوان BCCI رئیس جمهور فراتر از جولای 27, زمانی که او کامل شش سال به عنوان یک حامل در هیئت دولت ملی و واحد است.

وقتی پرسیده شد که در مورد امکان گرفتن ICC در مصاحبه اخیر 48 ساله گفت: او جوان است و در هیچ عجله برای موقعیت.

نیوزیلند گرگور بارکلی هنگ کنگ عمران خواجه که در حال حاضر رئیس موقت نیز صحبت شده به عنوان نامزدهای بالقوه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب