هاوزر: پاسخ ما

برای 22 سال گذشته من لذت می برد زمان من منجر به یک مشاور مهندسی و یک کلیسای محلی. من لذت بردم از این فرصت ها

توسط NEWSMINERAL در 2 تیر 1399

برای 22 سال گذشته من لذت می برد زمان من منجر به یک مشاور مهندسی و یک کلیسای محلی. من لذت بردم از این فرصت ها به "فرای" اتصال با و پیشرو, کارکنان, مشتریان, کارکنان, تابلوهای تیم و اعضای. در حال حاضر من با بهره گیری از یک فصل که در آن من یک ناظر و یک راهنمای خدمت به عنوان یک تاسیسات که رهبر ارشد نیاز به خارج ارتباط, چشم انداز و یک شریک در همکاری. آن سخت است برای یک بازیکن و یک مربی در همان زمان, بنابراین من تصمیم گرفتم به عنوان یک مربی برای این فصل است.

بله, آن است که اغلب دلسردکننده و ناراحت کننده است. انتقال همیشه خود را نشان می دهد هویت و درونی سلامت. پرتاب در اختلال COVID 19 و در حال حرکت به یک بخشی از کشور و آشکار می شود حتی بیشتر عمیق و دردناک است. بله من به برخی از مناطق از زندگی درونی خدا و من در حال کار بر روی. و من خدا را شکر برای این فرصت بیشتر به چین درونی من سلامت با خدا و کلام او; آموزش دوباره و تجربه بهتر چگونه هویت من منجر به میراث و ارث.

یکی از بزرگترین برکات این فصل از کار است که با داشتن بحث و گفتگو با کسب و کار, کلیسا و رهبران غیر انتفاعی در سراسر ایالات متحده است.

روز چهارشنبه من میزبانی دور میز تماس تصویری و یک کشیش از فلوریدا به اشتراک گذاشته چارچوب او با استفاده از راهنمای پاسخ از کلیساها او نظارت به سیستمیک بی عدالتی مردم رنگ همچنان به چهره در کشور ما است. خود را در چارچوب متشکل از چهار پاسخ در: گوش دادن یادگیری و زاری و عشق است.

پاسخ ما باید شروع به گوش دادن. هفته بعد او میزبانی یک تماس ویدیویی که در آن سه آمریکایی آفریقایی شبان در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با نژادپرستی و تعصب در امریکا است. هدف این است که برای شبان از دیگر قومی پس زمینه برای گوش دادن به شنیدن داستان از سه "معمولی" آمریکایی های آفریقایی تبار. هدف این است که به, بحث, بحث و یا برای حل اما به ارزش از طریق گوش دادن فعال. باید گوش به ارزش.

یادگیری طول می کشد, گوش دادن پرسیدن سوال و تبادل افکار در غیر تهدید کننده غیر قضاوت محیط زیست است. شخصا, من به دنبال حکمت خدا را در راه من در پاسخ به بی عدالتی و تعصبات سیاه آمریکایی ها ابراز کرده اند. من می خواهم به یاد بگیرند که چگونه به من کمک کرده به بی عدالتی برادران و خواهران من از رنگ را تجربه کرده اند.

ضجه و زاری است عمیقا معنوی و مفهوم کتاب مقدس. به این معنی عاشقانه ابراز غم و اندوه عزاداری و یا پشیمانی. حدود یک سوم از مزامیر 150 در کتاب مقدس هستند اظهار تاسف. کل کتاب مقدس مراثی یک ضجه و زاری کردن. به عنوان انسان ما متصل هستند و قلب ما باید بیان ضجه و زاری کردن در هر کجا و هر زمان که وجود دارد این است که درد و رنج و شر و بی عدالتی و نژاد پرستی و یا تعصب.

چهارم ما پاسخ باید به عشق با عمل و قصد. عشق با صدای ما. عشق با ما هدیه. عشق با ما پذیرای. عشق با ما اعمال محبت. عشق با درگیر شدن در روابط با افرادی که متفاوت از ما.

شما باید برای انتخاب پاسخ خود را به زمان موقعیت های اجتماعی مواجه هستیم. با انتخاب شما انتخاب. اغلب وجود دارد یک هزینه بالا به انجام هیچ چیز نیست. من تصمیم به گوش دادن یادگیری و زاری و عشق!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن