خوشحال برای دیدن گراند اسلم پشت: جوکوویچ

جهان شماره 1 نواک جوکوویچ به نظر می رسد به ردیف پشت در شک و تردید و طرح به مرحله ایالات متحده باز کرد و گفت رو

توسط NEWSMINERAL در 29 خرداد 1399

جهان شماره 1 نواک جوکوویچ به نظر می رسد به ردیف پشت در شک و تردید و طرح به مرحله ایالات متحده باز کرد و گفت روز پنج شنبه او "بسیار خوشحال" گراند اسلم فرار کرده بود coronavirus جمع اوری کردن که ادعا ویمبلدون و خیلی از این فصل است.

جوکوویچ تا به حال در ابتدا ابراز ناخرسندی بیش انجمن تنیس ایالات متحده قصد به نگه داشتن واقعه شروع و در تاریخ 31 اوت در مرغزار فلاشینگ با وجود نیویورک بودن سخت ترین-آمار شهرستان توسط ایالات متحده coronavirus بحران است.

او در توصیف پروتکل های بهداشت به عنوان "افراطی" و "غیر ممکن است".

اما برگزارکنندگان خواهد تشویق شده اند توسط صداهای مثبت به آینده از سه بار آمریکا قهرمان باز در روز پنج شنبه. "من بسیار خوشحال و هیجان زده برای دیدن که تمام مسابقات به خصوص گراند اسلم در حال سازماندهی خود را رویدادهای" صرب گفت: در مرجع نیز به فرانسه باز دوباره شروع به در اواخر ماه سپتامبر.

"من فکر می کنم که بسیاری از مردم شک و تردید به خصوص برای ما حوادث با توجه به آنچه که ما از طریق رفت و به عنوان یک کشور در طول این بیماری همه گیر" گفت: 17-زمان گرند اسلم برنده گفت: کارتهای تنیس افسانه پادکست.

"بنابراین بسیاری از مردم از جمله خودم کاملا شک و تردید در مورد اینکه آیا این اتفاق می افتد یا نه."

"ما بسیار خوشحالم که انتقاد شدید اتفاق می افتد, البته, و آن را بسیار مهم است که ما ارائه فرصت های ما با ارائه شغل ما ارائه فرصت برای بازیکنان به رقابت گفت: جوکوویچ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن