فرماندار promulgates فرمان برای تامیل نادو دولت به بیش از Jayalalithaa محل اقامت

نوشته شده توسط Janardhan Koushik | Chennai | به روز شده: 22 مه سال 2020 12:36:06 pm وداع Nilaya خری

توسط NEWSMINERAL در 2 خرداد 1399
نوشته شده توسط Janardhan Koushik | Chennai | به روز شده: 22 مه سال 2020 12:36:06 pm
Veda Illam, Jayalalithaa Poes garden house, Jayalalithaa memorial, Jayalalithaa Marina memorial, sasikala, TTV Dhinakaran, Jayalalithaa’s heirs, Chennai news, indian express وداع Nilaya خریداری شد توسط Jayalalithaa و بازیگر فیلم Sandhya در سال 1967. (اکسپرس عکس)

تامیل نادو فرماندار Banwarilal Purohit جمعه اعلام فرمان برای دولت به طور موقت در اختیار گرفتن سابق تامیل نادو وزیر J Jayalalithaa محل اقامت "Veda Nilayam" و متحرک موارد مانند مبلمان و کتاب و جواهرات و غیره برای ساخت بلند مدت ترتیبات برای تبدیل اقامت به یک بنای یادبود.

در ماه اوت سال 2017, Tamil Nadu وزیر Edappadi K Palanisamy اعلام کرد تبدیل وداع Nilayam به یادبود و گفت: از آن خواهد شد در یاد AIADMK supremo اواخر Jayalalithaa دستاوردهای و فداکاری برای مردم تامیل نادو.

طبق سفارش در جمعه اداری تحریم داده شد توسط تامیل نادو توسعه و وزارت اطلاعات در اکتبر 5 در سال 2017 برای کسب وداع Nilayam واقع در Poes باغ چنای. این اقدام آغاز کرده برای به دست آوردن زمین و ساختمان است. اولیه اطلاع رسانی منتشر شد در تاریخ 28 ژوئن 2019 و در نتیجه یک اعلامیه منتشر شده در تاریخ 6 مه سال 2020 است.

طبق بیانیه این بنیاد را وزیر Edappadi به عنوان رئیس معاون وزیر O. Pannerselvam و وزیر اطلاعات و تبلیغات Kadambur راجو و دیگر مقامات دولتی به عنوان عضو و مدیر اطلاعات و روابط عمومی به عنوان عضو ،

"بنیاد خواهد شد و اقدامات لازم برای حفظ 'وداع Nilayam' و اقدامات لازم برای تعمیر و نگهداری, نگهداری و ایمنی از همه متحرک خواص therin" بیانیه بخوانید.

در مه 6, Tamil Nadu, دولت, صدور اعلان عمومی برای به دست آوردن وداع Nilayam. چنای جمع صادر اعلان حق غرامت عادلانه و شفافیت در خرید زمین توانبخشی و اسکان مجدد عمل, 2013. "این پروژه شامل هر گونه جابه جایی خانواده ها/جابجایی" اطلاع رسانی به عنوان خوانده شده.

آن را بیشتر اظهار داشت: هیچ پروژه خانواده های آسیب دیده (PAF) و از این رو وجود ندارد و جابجایی و اسکان مجدد و توانبخشی.

طبق اطلاع رسانی زمین طبقه بندی شده به عنوان 'Ryotwari Mannai ترک اجاره', سه طبقه ساختمان (زمین+دو طبقه). زمین دارای پنج درختان نارگیل, پنج درخت موز, دو, درختان انبه و خرما درخت. آن اضافه شده است که وارث قانونی از اموال هنوز به طور مسلم و قطعی نیست.

جدای از این, عظیم یادبود شبیه 'ققنوس' است ساخته شده است در هزینه 50.8 کرور روپیه برای Jayalalithaa در چنای را در ساحل مارینا که در آن او به استراحت گذاشته شد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن