مجازی رایگان رویداد به ارائه پدر و مادر فضای امن پشتیبانی در طول زمان به چالش کشیدن

به همین دلیل لوتری خدمات اجتماعی از داکوتای شمالی و داکوتای شمالی سلامت رفتاری تقسیم پروژه تجدید ارائه مجازی ر

توسط NEWSMINERAL در 13 مرداد 1399

به همین دلیل لوتری خدمات اجتماعی از داکوتای شمالی و داکوتای شمالی سلامت رفتاری تقسیم پروژه تجدید ارائه مجازی رایگان رویداد با هدف دادن پدر و مادر یک فضای امن به بحث در مورد نگرانی های خود را با مشاوران آموزش دیده که می تواند به ارائه مشاوره حرفه ای و بینش شخصی است.

تقاضا برای دوشنبه ، 4, "پدر و مادر در یک بیماری همه گیر" رویداد آنقدر بزرگ بود که دومین رویداد on Aug. 13 از 6:30-8 بعد از ظهر برنامه ریزی شده بود تقریبا بلافاصله. حرفه ای مشاوران با تجربه اعم از رفتاری نگرانی مادران به سلامت روحی و روانی به کودکان و خانواده, سلامت روان در دسترس خواهد بود در بحث.

پیدایش این رویداد ناشی از تسهیل و پروژه تجدید تیم منجر تری می سوزد دیدن بسیاری از پدر و مادر در اجتماعی رسانه های نگرانی های خود را درباره سال آینده مدرسه به طور خاص بلکه در مورد سایر مسائل مربوط به مراقبت از کودکان و سلامت روانی در طول این ماه اجتماعی فاصله در خانه.

سوختگی که دو فرزند کوچک متوجه می شود که پدر و مادر بهره مند خواهد بود از این فرصت برای گفتگو درباره نگرانی های خود را با حرفه ای آموزش دیده.

"هنگامی که من با نزدیک شدن رهبری در مورد این ایده برای این رویداد آن را دریافت مشتاق دریافت," او گفت:. هنگامی که او پرسید که پروژه خود را تمدید اعضای تیم به داوطلب شدن برای این رویداد چند نفر بلافاصله مطرح شده دست خود را, از جمله سارا فتیله جیمز تاون-بر اساس کارشناسی ارشد مددکار اجتماعی و از سه.

"به عنوان پدر و مادر ما همیشه در حال گوش دادن به دیگران, اما با این رویداد ما به بحث در مورد آنچه که در قلب و ذهن ما" فتیله گفت.

برنز گفت که او امیدوار است پدر و مادر که در بحث شرکت کنند را پیدا خواهد کرد آن را آسان تر برای صحبت کردن با حرفه ای ها که اصلا سهمی در تصمیم گیری های مهم ساخته شده در مورد آموزش و پرورش و مراقبت از کودکان, اما می توانید به جای ارائه ابزارها و منابع برای مدیریت اضطراب از پدر و مادر بی سابقه ای در طول این زمان.

هر دو رویدادی هستند که در پوش 15 شرکت کنندگان به ارائه فرصت کافی برای به اشتراک گذاری و بحث اما سوختگی گفت که بیشتر وقایع ممکن است افزود: اگر تقاضا به اندازه کافی بزرگ. از احترام به شرکت کنندگان حریم خصوصی نه رویداد ثبت خواهد شد.

بحث خواهد شد آزادانه ساختار اما سوختگی گفت که او و دیگر متخصصان امیدوارند پدر و مادر شرکت کنندگان را هدایت این رویداد طبیعی است. فتیله گفت: پدر و مادر لازم نیست برای هر چیزی آماده جلوتر از زمان و برنامه ریزی می تواند به سادگی به اشتراک گذاشتن آنچه در ذهن خود را در زمان.

"ما می خواهیم پدر و مادر به ترک احساس برخی از حس همبستگی در مورد پدر و مادر تجربه چیزهای مشابه," او گفت:. "ما می خواهیم به این مفهوم است که ما همه در این با هم."

حرفه ای منابع مختلف برای دو رویداد اما همه کودکان است و آنها در مراحل مختلف از والدین از دوران بارداری از طریق دبیرستان.

حوادث رایگان هستند اما ثبت نام مورد نیاز است. اطلاعات بیشتر در مورد پنجشنبه ، 13 رویداد در اینجا. مهلت ثبت نام دوشنبه ، 11.

پروژه تجدید ارائه می دهد بحران پشتیبانی آموزش و پرورش و ارجاع به صورت رایگان به هر کسی که تجربه COVID مرتبط با استرس یا نگرانی. اطلاعات بیشتر در www.projectrenew.nd.gov و یا با ایمیل renew@lssnd.org.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب