پنج takeaways از نمایشگاه دست دادن به بهمن

پس از نزدیک به 150 روز دور با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس وحشی در زمان Colorado Avalanche در نمایشگاه ب

توسط NEWSMINERAL در 9 مرداد 1399

پس از نزدیک به 150 روز دور با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس وحشی در زمان Colorado Avalanche در نمایشگاه بازی و برای چند ساعت همه چیز را احساس عادی دوباره.

در پایان وحشی از دست داد 3-2 در مقابل خالی در راجرز آرنا محل در ادمونتون ،

نه این که نمره نهایی اهمیت. اما در اینجا پنج takeaways که آیا ماده به عنوان وحشی در حال حاضر مناظر خود را در مجموعه خود بهترین-از-پنج مقدماتی سری در برابر ونکوور کناکز آغاز می شود که یکشنبه شب:

بازی 1 صف

وحشی مربی دین Evason گفت: به عنوان بازی با بهمن که او به احتمال زیاد با استفاده از همان ترکیب است که او قصد دارد برای استفاده در 1 بازی از این سری در برابر Canucks. به نظر می رسد که دقیقا آنچه که او انجام داد.

او مستقر معمول خطوط جلو با اریک Staal محور اردن Greenway و کوین Fiala; Joel Eriksson Ek محور ژاک Parise و لوقا Kunin; Alex Galchenyuk محور مارکوس فولینو و تشک Zuccarello و Mikko Koivu محور Ryan Donato و Ryan Hartman. همانطور که برای خط آبی رایان Suter با جارد Spurgeon; Jonas Brodin با بازی مت Dumba و کارسون Soucy با بازی براد شکار.

از همه مهمتر وحشی است که هر کس آمد از این بازی سالم و آماده به نظر می رسد برای این آخر هفته.

Goaltender نبرد

الکس Stalock رو شروع در هدف با Devan Dubnyk تسکین او میدوی را از طریق بازی.

به دنبال به طور خاص در Stalock او اجازه آبدار دوباره بجای اول برگشتن در اوایل دوره اول که هموار راه را برای یک هدف آسان از بهمن جناح Joonas Donskoi و موفق به متوقف کردن یک ماهواره مچ شات از بهمن ستاره ناتان MacKinnon چند دقیقه بعد. او همچنین اجازه یک هدف به کلرادو کاپیتان گابریل Landeskog در دوره دوم اگر آن را سخت به خطا او را با توجه به وحشی تا به حال یک زن و شوهر از بچه ها در جعبه مجازات در زمان.

همانطور که برای Dubnyk او گرفت و تقریبا دقیق میدوی نقطه ساخته شده و یک تعداد قابل توجه موجب صرفه جویی در امداد. او متوقف شد و هر ضربه او مواجه شده است.

این هنوز مشخص نیست که goaltender وحشی بروید در بازی 1 در برابر Canucks. با توجه به Evason. که اعلام خواهد شد در 24 ساعت منتهی به بازی کردن.

پاهای تازه

که آیا آن را young buck, Kevin Fiala با استفاده از سرعت خود را به منظور جلب یک زن و شوهر از مجازات و یا کهنه اریک Staal با استفاده از بدن خود را به نمره هدف در این زمان از یخ به نظر می رسید به انجام شگفتی برای تقریبا همه درگیر.

این چیزی است که بازیکنان صحبت در مورد در طول روزهای منتهی به نمایشگاه بازی و آن را قابل توجه بیش از 60 دقیقه از بازی.

در حالی که وجود دارد برخی از آشکار rustiness تقریبا همه به نظر می رسید که برخی از پپ در گام خود را. نیست که همیشه مورد طول postseason به عنوان بازیکنان معمولا در برخورد با آزار دهنده صدمات در آن نقطه است.

افزایش قدرت

پس از تلاش برای بیشتر از این فصل Dumba یک نیروی محسوب می شود به صورت یک تکه این بازی است. او قابل توجه ترین سهم در اوایل دوره اول زمانی که او نقد در در بازی قدرت با مطلق بمب از دایره سمت چپ.

هر چند او موفق به پیدا کردن خالص پس از آن Dumba به طور مداوم ساخته شده او احساس حضور در تهاجم پایان بقیه راه است. او مبارزه کمی در پایان دفاعی به عنوان او گرفتار شدم و پا به حالت صاف در MacKinnon هدف.

که گفت:, اگر وحشی می توانید Dumba نورد در برابر Canucks آن می تواند باز کردن یکی دیگر از ابعاد به بازی خود را.

اتاق را برای بهبود

همه چیز احساس کمی شل در طول بازی. در حالی که شیوه بوده است در نوسان کامل برای چند هفته گذشته سرعت کلی بازی به نظر می رسید به بی حس کردن برخی از بازیکنان در مراحل اولیه. وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از نمونه اعم از سیار عبور از یخ به sloppiness از طریق خنثی منطقه به ثابت سوت در سراسر 60 دقیقه از بازی.

که گفت:, وحشی و بهمن هر دو به ارمغان آورد یک سطح از شدت معمولا دیده می شود در نمایشگاه بازی های. آن را پاک از هر دو تیم شاهد این به عنوان یک فرصت برای آهن کردن برخی از چین و چروک قبل از بازی شروع به توجه بیش از آخر هفته.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن