FIFA U-17 جام جهانی فوتبال زنان در هند برگزار شد از 17 فوریه تا 7 مارس سال آینده

دهلی نو به تعویق افتاد جام زیر 17 جام جهانی فوتبال زنان در هند شد و در روز سه شنبه موکول به سال آینده از 17 فو

توسط NEWSMINERAL در 23 اردیبهشت 1399

دهلی نو به تعویق افتاد جام زیر 17 جام جهانی فوتبال زنان در هند شد و در روز سه شنبه موکول به سال آینده از 17 فوریه تا مارس 7 بعد از جهان بدن ساخته شده "ارزیابی کامل و دقیق" از وضعیت ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

این مسابقات در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار شد و از نوامبر 2 تا 21 این ماه بود اما به تعویق افتاد و ماه گذشته به دلیل شیوع کروناویروس آورده است جهانی فعالیت های ورزشی به توقف سنگ زنی.

معیارهای واجد شرایط بودن

فیفا اعلام کرد که این مسابقات را حفظ خواهد کرد اصلی آن معیارهای واجد شرایط بودن و اجازه می دهد "بازیکنان متولد و یا پس از 1 ژانویه 2003 و یا قبل از 31 دسامبر 2005" به رقابت بپردازند.

"پس از یک ارزیابی کامل و دقیق از تاثیر COVID-19 همه گیر و پس از آن توصیه های ساخته شده توسط فیفا-کنفدراسیون ها COVID-19 گروه کاری اداره FIFA شورای تصمیم گرفته برای تایید پیشنهاد جدید مسابقات تاریخ موضوع بیشتر به نظارت بر" فیفا در بیانیه ای گفت.

این مسابقات برگزار خواهد شد در پنج سالن در کشور - کلکته گواتی Bhubaneswar احمدآباد و Navi Mumbai - و رقابت در میان 16 تیم با میزبان هند بودن اتوماتیک مقدماتی در چه خواهد بود کشور را قبل از ازدواج ظاهر در U-17 جام جهانی فوتبال زنان.

بی درنگ واکنش به توسعه ورزش وزیر Kiren Rijiju مطمئن باشید همکاری کامل و حمایت از این مسابقات است.

"من اطمینان کامل همکاری و حمایت از آن را یک موفقیت بزرگ" آقای Rijiju توییتی.

همه هند فدراسیون فوتبال (AIFF) رئیس جمهور Praful پاتل تحت رهبری این کشور با موفقیت به میزبانی مردان U-17 جام جهانی در سال 2017 وعده داده شده یک encore.

"خوشحال برای به اشتراک گذاشتن تاریخ جدید برای U17WWC که در حال حاضر برگزار شود بین Feb 17 Mar 7, 2021. من می خواهم برای تشکر از همه ذینفعان ما برای حمایت مستمر خود را بیش از این دوره است. AIFF & LOC باقی می ماند متعهد به ارائه تاریخی مسابقات" آقای پاتل توییتی.

صلاحیت مسابقات

کمیته سازماندهی محلی (LOC) با استقبال از تصمیم و مطمئن آمادگی کامل.

"تاریخ تایید شدند پس با در نظر گرفتن زمان مورد نیاز برای تکمیل یوفا, کونکاکاف, CAF, OFC و CONMEBOL صلاحیت مسابقات به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است بهترین شرایط را در کشور به میزبان موفق FIFA U-17 جام جهانی فوتبال زنان" LOC گفت.

قبل از این مسابقات به تعویق افتاد تنها مقدماتی رویداد است که می تواند برگزار شد برای آسیا که از آن ژاپن و کره شمالی ساخته شده از برش.

پنج باقی مانده مقدماتی حوادث-که از آفریقا و اروپا و اقیانوسیه و آمریکای جنوبی و مرکزی و آمریکای شمالی و کارائیب -- شاهد توقف با توجه به جهانی در حال انجام است بحران بهداشت و درمان است که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر در سراسر جهان است.

LOC اظهار داشت: "ما در حال حاضر نگاه به آینده و امید به میزبان فوق العاده مسابقات که به فوتبال زنان در هند, بستر مناسب برای رشد و توسعه است.

"همه شهرستانها میزبان قرار داده اند در بسیاری از تلاش و تعهد تا کنون و ما خوشحال هستند که تاریخ های جدید اجازه خواهد داد که آنها را برای زمان از دست رفته و ارائه شتاب رفتن به جلو است."

برنامه رسمی این مسابقات در ماه فوریه اعلام شد و Navi Mumbai شد به میزبان نهایی است.

"همه ذینفعان از جمله وزارت امور جوانان و ورزش شده اند حمایت از تصمیم گیری در ذهن نگه داشتن سلامت و امنیت از همه درگیر به خصوص تیم و طرفداران" LOC اعلام کرد.

"LOC ادامه خواهد داد به کار با فیفا و ما باقی می ماند به طور کامل متعهد به میزبانی به یاد ماندنی و موفق مسابقات" کمیته سازماندهی اضافه شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن