انگلستان منتشر شده در پنج اطفال از bio-secure حباب

انگلستان را منتشر کرده اند پنج بازیکن از زیستی امن حباب در اینجا پس از آنها از دست رفته انتخاب در حال انجام آز

توسط NEWSMINERAL در 4 مرداد 1399

انگلستان را منتشر کرده اند پنج بازیکن از زیستی امن حباب در اینجا پس از آنها از دست رفته انتخاب در حال انجام آزمون سوم در مقابل غرب هند.

از پنج رودخانه جو Denly پیوستن سفید-توپ های آموزشی گروه پیش از آینده ایرلند سری.

دیگر چهار دن لارنس, کریگ, Overton, Ollie رابینسون و Olly سنگ — بازگشته اند به شهرستانهای انگلستان و ولز Cricket Board (بانک مرکزی اروپا) گفت.

34-در سال Denly بازی های برگزار شده این آزمون برای اولین بار از سری قبل کاهش یافته و پس از بازگشت از جو ریشه از پدری ترک.

"در حالی که Denly ملحق خواهد شد تا با انگلستان اردوگاه در Ageas کاسه در روز دوشنبه پیش از سلطنتی لندن ODI سری چهار دیگر بازیکنان در دسترس خواهد بود برای استان ها در ساخت برای شروع زبان انگلیسی داخلی فصل که شروع می شود با باب ویلیس جایزه در اوت 1," بانک مرکزی اروپا گفت.

انگلستان تا به حال نام یک سینه های بزرگ تیم ملی برای سه مسابقه سری تست در برابر غرب هند با تعدادی از بازیکنان را نگه داشته و به عنوان ذخایر برای هر یک ممکن است نیاز COVID-19 تعویض.

شش back-up بازیکنان باقی می ماند در امارات اولدترافورد پس از انگلستان به نام خود در بازی یازدهم برای سومین آزمون آغاز شد که در روز جمعه.

انگلستان در حال برنامه ریزی برای بازی سه ODIs مقابل ایرلند در Ageas کاسه در ساوتهمپتون شروع در جولای 30.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن