جلسه توجیهی روزانه: مرکز عملیات فاجعه فرایند در GST; چینی نیروهای تست مناطق جدید در Ladakh

نوشته شده توسط للا پراساد لیو چن Chuen | دهلی نو | به روز شده: مه 23, 2020 9:53:21 am نگاهی به اخبا

توسط NEWSMINERAL در 3 خرداد 1399
نوشته شده توسط للا پراساد لیو چن Chuen | دهلی نو | به روز شده: مه 23, 2020 9:53:21 am
cyclone amphan, coronavirus, india lockdown, coronavirus india, india china tension ladakh, india lockdown migrant workers نگاهی به اخبار امروز, مارس 23 سال 2020 است.

در هیچ مستند سناریو با توجه به های مختلف مدل سازی پیش بینی های این کشور خواهد آن را دیده اند Covid-19 مورد تعداد بالون به یک شکل در هر نقطه بین 14-29 لاخ و تعداد مرگ و میر به عنوان بالا به عنوان 71,000. Dr V K پل, عضو (سلامت), NITI Aayog گفت: دستاوردهای مستند 1 و 2 (25 مارس-آوریل 14 و 15 آوریل-مه 3) قابل مشاهده هستند در حال حاضر.

یک فاجعه فرایند بر کالا و خدمات مالیات (GST) است که به احتمال زیاد بر روی کارت به جزر و مد در طول بحران اقتصادی هند اکسپرس آموخته است. اما حداقل دو کشور یکی از آنها حکومت توسط BJP فکر می کنم آن را یک ایده بد به عنوان صنعت است که در حال حاضر رو به یک "بحران بزرگ.

پست سپتامبر بانک ها انتظار دارند دارایی های غیر نمایشی به ساقه تا پس از RBI در روز جمعه تمدید آن توقف وام برای سه ماه. و همراه با رشد تولید ناخالص داخلی لغزش به قلمرو منفی در این سال با توجه به رکود فعالیت های کسب و کار از آن تاثیر بانک ها بیش از در ابتدا پیش بینی شده است.

تمرکز چینی نیروهای ستمکار به خاک هند, به نظر می رسد چهار مکان در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) اطلاعات رسمی نشان می دهد. و آنها نیز هجوم به مناطق جدید در سال گذشته.

یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين برای Covid-19 درمان یک لانست مطالعه نشان داد که استفاده از این دارو ممکن است آسیب بیماران به عنوان آزمایش های بالینی نشان داده اند که افزایش نرخ مرگ و میر و آریتمی های قلبی.

سردبیر مطالعات انجام شده در هند سیاست Suhas Palshikar است مشاوره برای احزاب مخالف. اگر اپوزیسیون واقعا درگیر در سیاست در این لحظه تاریخی آنها خواهد بود حصول اطمینان از امکان سیاسی در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. "سیاست به تنهایی می تواند بقا درمانی برای دموکراسی — شاید در حال انجام است که احزاب مخالف خواهد بود تضمین بقای خود بیش از حد" او می نویسد.

با پرواز داخلی عملیات مجموعه ای به سر در روز دوشنبه هر کسی وارد این قلمرو اتحادیه و پنج متحده را مجبور به ماندن در خانه و یا نهادی قرنطینه به مدت حداقل هفت روز است.

این است که تبدیل به یک میدان نبرد از سیاست جهانی برای عدم سوال در چین بیش از COVID شیوع. در حال حاضر به عنوان مجمع بهداشت جهانی حل برای برگزاری یک "بررسی سیستماتیک', ما را نگاه در آنچه در آن است که چه کسی می تواند انجام داده اند که کشورهای مختلف از جمله هند در این موضع.

می توانید یک فیلم با بازی Nawazuddin Siddiqui به عنوان اصلی عمل کشیدن? در حالی که Ghoomketu حول محور یک نویسنده سرحال بالیوود, فیلم, بازیگر سرب داده شده ترین و پیش پا افتاده استفاده مفرط خطوط و شرایط می نویسد: ما منتقد فیلم Shubhra Gupta.

یک "از جان گذشته" از 1200 متر مهاجر سفر به بیهار در یک دست دوم چرخه pedalled 15 سال با او مجروح پدر نشسته بود مورد تحسین قرار گرفته توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka Trump, که, پیوست, رسانه های اجتماعی از ادای احترام به آنچه که او به نام "زیبا شاهکار استقامت".

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن