طوفان Nisarga پیش بینی آب و هوا در امروز زندگی می کنند به روز رسانی: طوفان نهفته در 250 کیلومتری جنوب-جنوب غربی بمبئی

طوفان Nisarga زندگی می کنند: یک هشدار قرمز, نشان می دهد بسیار سنگین باران شده است صدا در بمبئی خان, پلقر و R

توسط NEWSMINERAL در 14 خرداد 1399
Cyclone Nisarga, Weather Forecast Today LIVE Updates طوفان Nisarga زندگی می کنند: یک هشدار قرمز, نشان می دهد بسیار سنگین باران شده است صدا در بمبئی خان, پلقر و Raigad روز چهارشنبه توسط هند اداره هواشناسی (IMD). (اکسپرس عکس: Ganesh Shirsekar)

طوفان Nisarga ردیاب, پیش بینی آب و هوا در امروز زندگی می کنند به روز رسانی: طوفان Nisarga است که انتظار می رود به شدت به یک شديد سیکلون طوفان صبح روز چهارشنبه عبور خواهد کرد ماهاراشترا ساحل توسط, بعد از ظهر. با توجه به هند هواشناسی وزارت (IMD) 2.30 هستم بولتن سیکلون دراز در حدود 200 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Alibagh (Maharashtra), 250 کیلومتری جنوب-جنوب غربی بمبئی 280 کیلومتری غرب-شمال غرب Panjim (گوا) و 460 کیلومتری جنوب-جنوب غربی سورات (گجرات).

این طوفان به احتمال زیاد ریزش زمین بین Harihareshwar و دامان نزديک به Alibagh در منطقه Raigad است که فقط بیش از 100 متر در جنوب بمبئی با حداکثر پایدار باد با سرعت 100-110 kmph, gusting به 120 kmph.

نیروی دریایی هند و تیم ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) هستند و در حالت آماده به کار در امتداد ساحل ماهاراشترا و گجرات. نخست وزیر نارندرا مودی در زمان سهام از وضعیت سه شنبه و مطمئن باشید رئیس وزرای ماهاراشترا و گجرات کمک در صورت نیاز. هزاران نفر از ساکنان تخلیه شده است از امتداد ساحل در این کشورها دو نفر از بدترین آمار بیماری همه گیر کوروناویروس.

cyclone nisarga, cyclone nisarga maharashtra, mumbai cyclone nisarga, mumbai weather news, mumbai weather updates, cyclone maharashtra

طوفان Nisarga زنده: ماهیگیران یدک کش قایق خود را در بمبئی در روز سه شنبه در پی هشدار قرمز صادر شده توسط آی بسیار سنگین و بارش باران. (اکسپرس عکس: Ganesh Shirsekar)

طوفان Nisarga می آید هفته پس از Super Cyclone Amphan آمار بنگال غربی Odisha و بنگلادش است. ساکنان امتداد سواحل ماهاراشترا و گجرات هشدار داده شده است از طوفان است. بمبئی خان, پلقر, Raigad, دوله, نندوربر و Nashik منطقه ماهاراشترا در هشدار قرمز با آب و بدن پیش بینی "امکان بسیار سنگین باران در مکان های جدا شده".

بخوانید | همه دست به دست در عرشه به عنوان طوفان Nisarga احتمال ریزش زمین در نزدیکی بمبئی امروز

طوفان Nisarga است به احتمال زیاد به ریزش زمین توسط, بعد از ظهر و پس از آن شدید طوفان بهداشت حرفه ای است که به احتمال زیاد به حفظ آن سیکلون شدت طوفان در حدود 6 ساعت در حالی که در حال حرکت شمال-شمال شرق بخش در سراسر شمال, Madhya ماهاراشترا IMD گفت. تحت تاثیر طوفان نسیم تا حدی ملایم وزش رسیدن به 60-70 kmph gusting به 80 kmph است به احتمال زیاد برای غلبه بر پونا و اهمدنگر که 55-65 kmph gusting به 75 kmph پیروز خواهد شد در امریکا, Nashik و Aurangabad منطقه ماهاراشترا. وجود مناطق را دریافت نور متوسط بارندگی در اکثر نقاط با سنگین را بسیار سنگین می افتد در مکان های جدا شده.

همچنین به عنوان خوانده شده | توضیح داد: چگونه است که تهدید در غرب ساحل ؟

Cyclone Nisarga LIVE:

پرسنل امداد و نجات انتقال جت اسکی به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی در برابر طوفان در ساحل دریای عرب در بمبئی هند سه شنبه, ژوئن 2, 2020. (AP Photo: Rajanish Kakade)

نخست وزیر نارندرا مودی در زمان سهام از این وضعیت در روز سه شنبه و صحبت با رئیس وزرای ماهاراشترا و گجرات. او به آنها اطمینان داد از همه کمک از مرکز.

"ساعت @narendramodi صحبت کرده است به سانتی متر ماهاراشترا Uddhav Thackeray, CM گجرات @vijayrupanibjp و مدیر دامان دیو Dadra and Nagar Haveli @prafulkpatel در مورد گردباد وضعیت. او مطمئن همه ممکن است حمایت و کمک از مرکز" رسمی توییتر رسیدگی PM دفتر ارسال شده است.

بخوانید | به طوفان نزدیک 3 NDRF تیم در حالت آماده باش در Mumbai 2 هر کدام در پلقر & خانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب