Coronavirus | Jimmie Johnson می شود اولین راننده نسکار برای تست مثبت

هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson دارای آزمایش مثبت برای coronavirus خواهد شد و دست آخر این هفته مسابقه در ا

توسط NEWSMINERAL در 14 تیر 1399

هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson دارای آزمایش مثبت برای coronavirus خواهد شد و دست آخر این هفته مسابقه در ایندیاناپولیس موتور جاده سریع السیر.

44 سال Johnson اولین بار است که راننده در هر نسکار سری به تست مثبت و اخبار در جمعه شب بازیگران سایه های تاریخی نسکار-IndyCar doubleheader مسابقات آینده در روزهای شنبه و یکشنبه. وجود دارد هیچ نشانه ای از هر مسابقه تحت تاثیر قرار خواهد.

جانسون است بدون علامت باشد.

"اولین اولویت من این است که سلامت و ایمنی عزیزان من و هم تیمی های من" جانسون گفت. "من هرگز از دست رفته یک مسابقه در جام حرفه ای اما من می دانم که آن را می شود بسیار سخت به تماشای از حاشیه زمانی که من قرار است به خارج وجود دارد در رقابت. اگر چه این وضعیت بسیار ناامید کننده, من قصد دارم برای بازگشت آماده را به نفع خود نژادها و خودمان را در مشاجره حذفی."

جانسون در اوایل روز جمعه برگزار شد زوم جلسه با خبرنگاران به بحث در مورد نژاد روز یکشنبه و آینده آزمون ایندی ماشین در جاده البته در افسانه برگزاری است. او در حال حاضر خواهد شد از دست این آزمون و همچنین به عنوان آنچه که قرار بود خود را نهایی Brickyard 400. جاستین Allgaier جایگزین او خواهد شد در شماره 48 شورلت.

"Jimmie به کار گرفته این وضعیت مانند قهرمان او گفت:" Rick Hendrick صاحب Hendrick Motorsports. "ما در حال برطرف او نیست نشان دادن علائم و Chani در حال انجام است و ما می دانیم که او می تواند به عقب و آماده برای رفتن بسیار به زودی. آن را برای رفتن به دشوار برای او را به خارج از ماشین و به دور از تیم خود را, اما آن را درست انجام برای Jimmie و همه درگیر."

جانسون قرار است بازنشسته از وقت نسکار مسابقه در پایان فصل و در تلاش بود به کراوات جف گوردون و مایکل شوماخر به عنوان تنها پنج بار برنده در ایندیاناپولیس.

جانسون ساخته شده است 663 متوالی سری جام شروع - طولانی ترین خط در میان رانندگان فعال است و در حال حاضر 12 در جدول رده بندی, 63 امتیاز در داخل حذفی تصویر. نسکار قوانین دولت یک راننده باید نشانه ای رایگان و دو منفی coronavirus آزمون در طول 24 ساعت به بازگشت.

نسکار گفت: آن اعطا کرده است Johnson حذفی چشم پوشی.

"Jimmie یک نبرد واقعی-تست شده قهرمان و ما برای او آرزوی خوبی در بهبود خود" سری گفت.

جانسون می تواند به طور بالقوه نیز از دست فنجان نژاد در کنتاکی و همه ستاره مسابقه در بریستول. هفته آینده تست جاده البته در Indy در اسکات دیکسون خودرو نیز اوراق.

نسکار یکی از اولین ورزش برای از سرگیری رقابت از همه گیر خاموش و تکمیل 11 جام نژادها پس از آن در مارس 17 بازگشت. این تحریم بدن نیست تست برای coronavirus اما شرکت کنندگان ملزم به انجام یک چک دما به عنوان آنها را وارد کنید و تاسیسات.

رانندگان گفته شده برای منزوی کردن در مسیر و بسیار کمی وجود دارد که تعامل فراتر از رادیو گفتگو بین رقیب و خدمه اش.

اگر چه استوارت-هاس مسابقه و تیم Penske هر دو گفت: آنها تا به حال تست مثبت از فروشگاه بر اساس اعضای تیم جانسون اولین راننده. زودتر جمعه, برزیلی, ورزشی و راننده ماشین فیلیپه نصر گفت که او تا به حال آزمایش مثبت و شد از روز شنبه IMSA رویداد در Daytona International Speedway.

جانسون در اوایل روز جمعه در مورد Indy car آزمون برنامه ریزی شده با Chip Ganassi مسابقه که او گفت: اولین گام در تعیین اگر واقعی نژادها در آینده خود را. اگر او هر خوب, او گفت که او خواهد بود به مسابقه تمام 12 خیابان و جاده دوره حوادث در IndyCar برنامه.

جانسون گفته است: نگرانی های ایمنی را نگه دارید او را از مسابقه در IndyCar بیضی آهنگ اما روز جمعه به او پیشنهاد شگفت انگیزی نرمتر موضع در مورد Indy 500. IndyCar در این سال پرده برداری از آن aeroscreen شیشه طراحی شده برای محافظت از رانندگان از بقایای آنها به عنوان نشستن در فضای باز کاکپیت. شنبه را فقط در مسابقه دوم با دستگاه, اما به نظر می رسد این مشکل در ماه گذشته در بیضی شکل در سرعت بالا تگزاس موتور جاده سریع السیر.

"ایمنی خود را در بیضی به طور چشمگیری افزایش یافته است در این سال با شیشه جلو اتومبیل. بنابراین من نگه داشتن چشم و نزدیک در همه چیز وجود دارد و ببینید که چگونه سطح ایمنی به نظر می رسد" جانسون گفت. "من همیشه می خواستم برای مسابقه ایندی 500. من می خواهم به انجام بسیاری از فروش به جهنم همسر من, که برای دریافت پاس اما من تمایل واقعی در حال حاضر فقط به اجرای جاده دوره."

جانسون در خیابان دوره مسابقه در لانگ بیچ کالیفرنیا در یک مسابقه که لغو شد در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما یکی از مهمترین طبقه حوادث در IndyCar تقویم در یک مسیر فقط یک زن و شوهر از ساعت مادری خود El Cajon.

"زمانی که من یک بچه در حال رشد نزدیک ترین IndyCar مسابقه برای من بود که در لانگ بیچ بنابراین یکی از امید من این است که من قادر به مسابقه در ساحل" جانسون گفت. "من در حصار بسیاری به عنوان یک بچه و خواب. .... وجود دارد مقدار زیادی از ارزش احساساتی که با مسابقه و من امیدوارم که برای مسابقه وجود دارد."

"این یک تست, این ازمایش و این یک خیابان دو طرفه است. دو راه ازمایش برای این تیم به نگاه من و برای خودم در تیم" او گفت:. "اگر من در مورد چهار ثانیه خاموش سرعت پس از آن که احتمالا سریع نشانه آن است که من نمی باید در یکی از این ماشین. اگر من در یک مقدار مشخصی از زمان و من احساس خوبی از این ماشین برای من, من احساس می کنم که یک قدم مهم برای اولین بار است که من نیاز به می دانم که من می تواند رقابتی است.

"من نمی خواهم برای رفتن به مسابقه در هر سری و توان رقابتی," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب