کنگره تعجب بیش از سانتی متر بیانیه به هیماچال قرنطینه مقصد

توسط: PTI | Shimla | منتشر شده در تاریخ: 24 مه سال 2020 2:54:11 pm این هیماچال پرادش کنگره ابراز تعج

توسط NEWSMINERAL در 4 خرداد 1399
توسط: PTI | Shimla | منتشر شده در تاریخ: 24 مه سال 2020 2:54:11 pm
Congress surprised over CM's statement to make Himachal quarantine destination این هیماچال پرادش کنگره ابراز تعجب بیش از وزیر Jai Ram Thakur بیانیه ای از بررسی راه هایی برای ترویج هیل دولت به عنوان یک قرنطینه مقصد برای تقویت گردشگری است. (اکسپرس فایل عکس)

این هیماچال پرادش کنگره ابراز تعجب بیش از وزیر Jai Ram Thakur بیانیه ای از بررسی راه هایی برای ترویج هیل دولت به عنوان یک قرنطینه مقصد برای تقویت گردشگری است.

در مطبوعات توجه صادر اینجا, دولت, کنگره, رئیس جمهور Kuldeep Singh Rathore خواسته وزیر را "عملی تصمیم گیری پس از توجه" برای احیای اقتصاد دولتی است.

"این است که نه تنها اشتباه به ارائه هیماچال به عنوان یک قرنطینه مقصد اما آن را نیز ممکن است به اثبات خطرناک برای دولت است. کنگره نمی خواهد قبول این تصمیم به دعوت باز به همه گیر" Rathore گفت.

آن را در حال حاضر تبدیل به دشوار برای کنترل coronavirus در هیماچال با توجه به چشمه های اخیر در موارد اما اگر دولت تبدیل شده است به یک قرنطینه مقصد این وضعیت ممکن است از دست Rathore گفت.

ارائه هیماچال به عنوان یک قرنطینه مقصد برای احیای صنعت گردشگری ثابت خواهد کرد ضد عمومی, او گفت:, و اضافه کرد که دولت باید به جای آن به دنبال یک کمک مالی بسته از مرکز.

Thakur به تازگی گفته خصوصی, اخبار, کانال که دولت ممکن است ترویج هیماچال پرادش به عنوان یک قرنطینه مقصد با تبدیل آن هتل به مراکز قرنطینه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب