شطرنج | Harikrishna سقوط کردن

P. Harikrishna خارج از $150,000 Chessable کارشناسی ارشد با نهایی-دور شکست را به اسکندر Grischuk در روز دوشنبه.

توسط NEWSMINERAL در 3 تیر 1399

P. Harikrishna خارج از $150,000 Chessable کارشناسی ارشد با نهایی-دور شکست را به اسکندر Grischuk در روز دوشنبه.

در گروه 'ب' مشترک رهبران Anish Giri و Maxime Vachier-Lagrave خود جلب کرد دور ششم در روز سه شنبه و باقی می ماند در دوره میان چهار quarterfinalists.

Harikrishna که با آغاز روز با از دست دادن در برابر یک شبه رهبر ولادیسلاو Artemiev برگزار شد کارلسن, Dubov و ناکامورا قبل از از دست دادن به Grischuk.

هند به ثمر رساند سه امتیاز از 10 round-robin دور به پایان گذشته در شش بازیکن گروه A. روسیه Daniil Dubov برنده دوم پا — این Lindores صومعه سریع چالش — پیوست Harikrishna در حاشیه پس از شکست های پی در پی به مگنوس کارلسن و هیکارا ناکامورا.

نهایی-دور پیروزی ناکامورا و Grischuk به آنها کمک کرد پیپ Dubov در tie-break پس از سه نفر به پایان رسید در پنج نقطه در هر.

نتایج: گروه یک: 10th دور: الکساندر Grischuk (Rus, 5) bt P. Harikrishna (3) مگنوس کارلسن (نه 6) درو با ولادیسلاو Artemiev (Rus, 6), هیکارا ناکامورا (ایالات متحده آمریکا 5) bt Daniil Dubov (Rus, 5), نهم: Harikrishna درو با ناکامورا, Dubov از دست داد به کارلسن, Artemiev درو با Grischuk.

هشتم: Harikrishna درو با Dubov, Artemiev درو با ناکامورا, Grischuk درو با کارلسن.

هفتم: Carlsen درو با Harikrishna, Dubov bt Artemiev, ناکامورا به خود جلب کرد با Grischuk.

گروه B: دور ششم: Anish Giri (Ned, 3.5) درو با Maxime Vachier-Lagrave (Fra 3.5) دینگ Liren (Chn, 3) درو با Fabiano Caruana (ایالات متحده آمریکا, 3), Teimour Radjabov (Aze, 2) bt ایان Nepomniachtchi (Rus, 3).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب