Bygones: 100 سال پیش یک کمبود سیب زمینی در Northland

اخبار تریبون 1 ژوئیه 1920 نمایش مرتب خواهد شد امروز به صورت سالانه دلوت گل صد تومانی نشان می دهد که فردا باز

توسط NEWSMINERAL در 11 تیر 1399

اخبار تریبون 1 ژوئیه 1920

  • نمایش مرتب خواهد شد امروز به صورت سالانه دلوت گل صد تومانی نشان می دهد که فردا باز می شود. این دلوت تجاری باشگاه حاضر خواهد شد یک نقره جام جذاب ترین نمایشگاه و پنج مدال نقره داده خواهد شد و برای بهترین تک شکوفه در رنگ های مختلف.
  • کار گردآوری آمار برای مدرسه سرشماری برتر از امروز شروع میشود. سرشماری را شامل نام و نام خانوادگی سن و مدرسه حضور داشتند برای هر فرد در شهرستان بین سنین چهار و 20.
  • های اخیر باران های سنگین را از بین برد محصول سیب زمینی در هیبینگ منطقه و کمتر از نیمی از برداشت محصول سال گذشته است و انتظار می رود در این سال است. سیب زمینی در حال حاضر فروش در $4 به 5 دلار در هر 100 و حتی در قیمت است که آنها دشوار است برای به دست آوردن.
  • شکستن رکورد جمعیت است که انتظار می رود در Duluth, ورزشی زمینه این آخر هفته که کلاید آهن این نسخهها کار میکند و کرازبی بیس بال باشگاه بازی سه بازی از سری بازی های. این Clydes تمرین شده اند هر روز و به دست آورده شهرت به عنوان یک قدرتمند ضربه زدن به تیم.

Bygones تحقیق و نوشته شده توسط David Ouse بازنشسته کتابدار مرجع از دلوت در کتابخانه عمومی. او را می توان در تماس djouse49@gmail.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب