لایحه به منظور کمک به تلاش سازمان های مدنی پاک مینه سوتا سنا

ST. پل — لایحه که اجازه می دهد سربازان سابق گروه ها و سازمان علایق شیر به درآمد حاصل از خیریه خود را قمار عمل

توسط NEWSMINERAL در 27 اردیبهشت 1399

ST. پل — لایحه که اجازه می دهد سربازان سابق گروه ها و سازمان علایق شیر به درآمد حاصل از خیریه خود را قمار عملیات پاک مینه سوتا در مجلس سنا در روز جمعه, مه 15.

سناتور تصویب این لایحه که با هدف تسکین استرس های مالی در گروه آورده coronavirus همه گیر توسط رای 67-0.

اگر امضا و به قانون این لایحه به طور موقت اجازه می دهد تا گروه که ارائه قمار در اشکال یکنوع بازی شبیه لوتو دست و پا زدن چرخ جلو-برگه بخت آزمایی و tipboards به قرض خود را از درآمد حاصل است که به طور معمول در حال اهدا به موسسه خیریه و یا صرف "اهداف قانونی مانند مالیات و هزینه های نظارتی. معمولا این گروه صرف حدود 30% از بازی سود در دومی است.

از نظر قانونی باقی مانده تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش هزینه های عملیاتی مانند نوار, اجاره, حقوق و دستمزد و تامین و نگهداری می شود باید در جدا حساب ویژه. طرفداران می گویند که آزاد کردن پول کمک خواهد کرد که مدنی خود را نگه دارید و بر روی محیط های اغذیه فروشی های اجتماعی و سالن و دیگر امکانات که بسته شده اند و با ادامه اقامت در خانه سفارش به معنای محدود کردن این بیماری همه گیر.

دولت و مجلس نمایندگان به تازگی معرفی نسخه خود را از این لایحه نیز هر چند معلوم بود جمعه که چگونه اتاق عمل بر روی آن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن