بنگال نمی تواند ساخته شده ذینفع از مهاجران کار طرح به عنوان TMC دولت نمی دهد داده ها: Sitharaman

توسط: PTI | Kolkata | منتشر شده در تاریخ: 28 ژوئن 2020 6:18:50 pm وزیر دارایی Nirmala Sitharaman. نخ

توسط NEWSMINERAL در 8 تیر 1399
توسط: PTI | Kolkata | منتشر شده در تاریخ: 28 ژوئن 2020 6:18:50 pm
finance minister nirmala sitharaman, west bengal cm mamata banerjee, migrants' job scheme, india-china standoff, shramik trains, pm modi, bengal news, indian express وزیر دارایی Nirmala Sitharaman.

نخوری TMC تقدیر در بنگال غربی به اتهام مخالفت با pro-مردم در سیاست های, مرکز اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز یکشنبه گفت: دولت نمی تواند یک ذینفع 'Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan' به عنوان آن را به حال ارائه هر گونه اطلاعات بر روی کارگران مهاجر.

پرداختن مجازی رالی برای مردم بنگال اتحادیه وزیر دارایی نیز ناودان وزیر Mamata بانرجی برای "عدم تمایل خود را به اجازه می دهد Shramik قطار ویژه خدمات دولت". "غرب بنگال دولت شده است مخالف همه طرفدار مردم سیاست های مرکز...شش کشور به اشتراک گذاشته اند داده ها بر روی کارگران مهاجر پس از بازگشت خود را. West Bengal, اما نشد...

"نخست وزیر ما راه اندازی یک طرح را پوشش می دهد که 116 مناطق در کشور اما هیچ یک از بنگال می تواند شامل به عنوان TMC دولت زحمت نیست برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات با ما. حکم تقدیر در بنگال نمی خواهند هر از مرکز رفاهی سیاست ها اجرا می شود," او گفت:.

ارشد TMC رهبران اخیرا انتقاد اتحادیه دولت برای ساخت دولت ذینفع در Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan', شغل, طرح برای کارگران مهاجر.

Sitharaman, اما, قدردانی وزیر برای حمایت از او به دولت مرکزی در این موضوع از چین و هند در مرز بست. "من خواهد اعتبار خود را برای یک چیز; حداقل در چین و هند مرز مسئله او (Mamata بانرجی) بود که توسط مرکز" Sitharaman گفت.

تشریح این TMC دولت به عنوان "ضد مردم" Sitharaman گفت: دولت مطلع شد در مورد وقوع توفان Amphan' 11 ماه در پیش است اما به اندازه کافی احتیاط. زندگی های مختلفی می تواند ذخیره شده و اگر به موقع اقدامات گرفته شد, او گفت:.

در غرب بنگال را به اتهام عدم تمایل به بازگرداندن مهاجران labourers Sitharaman گفت: این تنها دولت بود که مشتاق در نظر گرفتن بازگشت کارگران آن است. "مهاجر کارگران هرگز فراموش درمان شما (Mamata بانرجی) باید پرداخت به آنها. او (Mamata) گفته بود که این ویژه مهاجر قطار شدند آوردن بیشتر coronavirus موارد به دولت است. این یک heartless بیانیه" اتحادیه وزیر گفت.

این موضوع از آوردن کارگران مهاجر به غرب بنگال است snowballed به عمده سیاسی ردیف بیش از چند هفته گذشته با بی جی پی و مرکز ادعا که دولت نه مشتاق به آنها را به عقب ادعا رد شده توسط TMC تقدیر.

همانطورکه دولت بیش از "نادرست" از COVID-19 بحران در دولت Sitharaman همچنین گفت که وزرا مرکزی تیم که بازدید از دولت برای بررسی این وضعیت تا به حال به صورت چند موانع.

نشان می دهد که تابعیت (متمم) قانون خواهد بود عمده انتخاباتی تخته در نظر سنجی مونتاژ Sitharaman خواستار آن شدند که بانرجی توضیح دلایل مخالفت با قانون.

"این قانون در آورده بود برای کمک به پناهندگان چه آسیبی در آن ؟ Mamata دیدی نیاز به پاک آمده چرا او مخالفت کا چه اشتباه در اعطای تابعیت به پناهندگان" او اعلام کرد.

تشریح این Trinamool کنگره (TMC) دولت در دولت "شکست کامل", Sitharaman گفت: مردم بنگال غربی باید به بی جی پی فرصتی برای دولت را به ارتفاعات جدید.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب