قبل از اینکه به ضرب گلوله کشته, پلیس ادعا Vikas Dubey حاضر به تسلیم آتش گشودند مجروح شدن دو پلیس

نوشته شده توسط Manish Sahu | لکنو | به روز شده: ژوئیه 10 سال 2020 2:02:40 pm افسران پلیس کمربند سایت

توسط NEWSMINERAL در 20 تیر 1399
نوشته شده توسط Manish Sahu | لکنو | به روز شده: ژوئیه 10 سال 2020 2:02:40 pm
kanpur encounter, vikas dubey kanpur news, vikas dubey kanpur latest news, kanpur encounter news, kanpur encounter latest news, kanpur news, kanpur latest news, vikas dubey, vikas dubey kanpur, vikas dubey kanpur news افسران پلیس کمربند سایت که در بالا جنایی Vikas Dubey کشته شد در نزدیکی کانپور جمعه, جولای 10, سال 2020 است. (عکس از آسوشیتدپرس)

نخست متهم در قتل هشت تن از پرسنل پلیس در کنپور هفته گذشته تاریخچه-sheeter Vikas Dubey شد پس از او به اتهام تلاش برای فرار از بازداشت پلیس در کانپور در اوایل صبح روز جمعه.

Dubey بود که حمل پاداش تومان پنج لاخ بر روی سر خود دستگیر شد در اوجائین در مادها پرادش در روز پنج شنبه. یک پلیس از تیم بالا رفته بود به Madhya Pradesh به او را به Kanpur.

خواندن اخبار در Malayalam Tamil و بنگلادش

دستیار سرپرست پلیس Kanpur Dr آنیل کومار گفت: یک تیم پلیس متشکل از مقامات از بالا ویژه نیروی کار (STF) و کانپور پلیس آوردن Dubey در حمل و نقل بازداشتگاه به Kanpur. در اطراف 7.00 هستم, این وسیله نقلیه که در آن Dubey شد سفر لغو شد و پس از آن ملاقات با یک تصادف در Sachendi منطقه Kanpur, او گفت:.

kanpur encounter, vikas dubey kanpur news, vikas dubey kanpur latest news, kanpur encounter news, kanpur encounter latest news, kanpur news, kanpur latest news, vikas dubey, vikas dubey kanpur, vikas dubey kanpur news کارکنان بیمارستان ایستاده بدن از بالا, جنایی, Vikas Dubey پیچیده شده در یک کیسه بدن در کانپور جمعه, جولای 10, سال 2020 است. (عکس از آسوشیتدپرس)

بهره گیری از تصادف Dubey پلیس ادعا اقدام به فرار با یک سرویس تپانچه متعلق به یکی از افسران.

در عین حال یکی دیگر از تیم پلیس اسکورت خودرو است که در آن گانگستر بود سفر در وارد در نقطه. آنها gheraoed منطقه و آغاز یک ترکیب عملیات برای گرفتن Dubey.

kanpur encounter, vikas dubey kanpur news, vikas dubey kanpur latest news, kanpur encounter news, kanpur encounter latest news, kanpur news, kanpur latest news, vikas dubey, vikas dubey kanpur, vikas dubey kanpur news پلیس در بازرسی از سایت که در آن بالا جنایی Vikas Dubey کشته شد در نزدیکی کانپور جمعه, جولای 10, سال 2020 است. (عکس از آسوشیتدپرس)

از دیدن پلیس تیم بستن در بر روی او Dubey گفته آتش گشودند. پلیس تلاش کردند تا Dubey تسلیم اما او خودداری کرد و دوباره در پلیس. دو افسر زخمی شدند در این حادثه به پلیس گفت:.

در تلافی پلیس اخراج در Dubey, زخمی او. هر سه نفر مجروح شدند و با عجله به بیمارستان که در آن پزشکان اعلام Dubey مرده گفت: دکتر کومار.

vikas dubey, vikas dubey dead, vikas dubey killed, vikas dubey news, vikas dubey gangster, vikas dubey arrested, indian express گانگستر Vikas Dubey اصلی ترین متهم در قتل هشت پلیس در کنپور برخورد اخیرا بودن دستگیر و توسط پرسنل پلیس پس از نزدیک به یک هفته تعقیب جنایتکاران در اوجائین پنجشنبه 9 ژوئیه سال 2020 است. (PTI عکس)

همچنین به عنوان خوانده شده | Vikas Dubey زندگی از جرم و جنایت پوشا 30 سال: 62 موارد از جمله 5 از قتل

ادعا شده است این حادثه زمانی رخ داد که راننده ون پلیس از دست کنترل وسیله نقلیه است.

kanpur encounter, vikas dubey, vikas dubey arrested, vikas dubey encounter, vikas dubey kanpur news, vikas dubey kanpur latest news, kanpur encounter news, kanpur encounter latest news, kanpur news, kanpur latest news, vikas dubey, vikas dubey kanpur, vikas dubey kanpur news, vikas dubey kanpur latest news, up police killed in encounter, up police killed in kanpur firing, kanpur firing, up news" Vikas Dubey مرده اعلام شد و در بیمارستان است. (ANI عکس)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب