کماندار Jyothi Surekha نامزد Khel Ratna

کماندار V. Jyothi Surekha شده است توصیه می شود برای برای راجیو گاندی Khel Ratna جایزه توسط دولت آندرا پرادش ا

توسط NEWSMINERAL در 14 خرداد 1399

کماندار V. Jyothi Surekha شده است توصیه می شود برای برای راجیو گاندی Khel Ratna جایزه توسط دولت آندرا پرادش است. 24-در سال Surekha شده است و رقابت در بالاترین سطح برای نزدیک به یک دهه و تا به حال برنده 33 بین المللی مدال از جمله نه طلا 13 نقره و 11 برنز. از این هفت نفر در جام جهانی, در مسابقات قهرمانی جهان و دو هر در تاریخ جهان و شره.

دولت نیز توصیه می شود نام بازیکن هاکی H. Rajani غلتکی اسکیت بازان R. آرون کومار و Rokhaiyya Farheen Shaik و Priyan Tated برای Arjuna جایزه کبدی و kho kho بین المللی P. Padmaja و بدمینتون مربی P. U. Bhaskar ببو برای Dronacharya جایزه Chinta Pratap کومار (دو و میدانی) برای Dhyanchand جایزه و Panchada Qglaser (اسکیت رولر) برای Dronacharya جایزه.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند نگه داشتن شما تا تاریخ را با اطلاعات در مورد تحولات در هند و جهان است که باید تحمل در سلامتی و تندرستی ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن