آناند به بازی در افسانه شطرنج, ستایش کارلسن برای نقش خود را پشت شطرنج تور

درست به قد و قامت Viswanathan آناند جای خود را در افسانه ها از رویداد شطرنج در, میلیون دلار مگنوس کارلسن شطرنج

توسط NEWSMINERAL در 18 تیر 1399

درست به قد و قامت Viswanathan آناند جای خود را در افسانه ها از رویداد شطرنج در, میلیون دلار مگنوس کارلسن شطرنج تور این ماه است.

پنج بار قهرمان جهان همراه با ولادیمیر کرامنیک خواهد شد پیوستن به دیگر بازیکنان نخبه به رهبری کارلسن در $150,000 رویداد آنلاین از 21 ژوئیه تا اوت 5.

به زبان هندو, آناند گفت: "دعوت شده است در اطراف برای یک زن و شوهر از هفته و من در نهایت خودم را متقاعد که این امر می تواند ارزش بازی. من کمی در این سال که من به نوعی احساس آن را خوب به خودم برگشت. آن را بسیار جالب در زمینه چند نسل و امیدوارم که بازی خوبی است."

در مورد چالش های اضافه شده در بازی آنلاین با نسل جدیدی از بازیکنان آناند گفت: "من شما را در پیدا کردن."

این رویداد خواهد بود چهارم پا شطرنج تور است که در نقطه اوج با $300,000 Grand نهایی از اوت 9 تا 20 است. تا کنون کارلسن برنده دو عنوان و در این میان پسر جوانی Daniil Dubov ادعا کرد دیگر.

تنها برندگان مسابقات واجد شرایط برای بازی در فینال. اکنون که بیش از سه برندگان مسابقات در دسترس خواهد بود پس از افسانه های شطرنج رویداد در دسترس اسلات یا شکاف را به بازیکن و یا بازیکنان با اکثر مسابقات-امتیاز.

علاوه بر آناند و کرامنیک چهار بازیکن دیگر - کارلسن, Anish Giri, Ian Nepomniachtchi و دینگ Liren - آیا واجد شرایط در این زمینه موجب از اینکه کسیکه از Chessable کارشناسی ارشد آخر هفته گذشته. نام های دیگر به زودی منتشر خواهد شد.

به دنبال در رقابتی شطرنج در این زمان از همه گیر آناند گفت: "این بیماری همه گیر قرار داده شده است همه در یک وضعیت که در آن آنها مجبور به بداهه نوازی. بسیاری از فرمت ها و مفاهیم را منعکس اطراف در شطرنج برای سال. مردم شده اند که مایل به سعی کنید فرمت های جدید برای مسابقات جدید زمان-کنترل تمام انواع از آزمایش. این خوب است که شطرنج به خوبی واکنش نشان داد و نه تنها موفق به فعال نگه داشتن در طول همه گیر اما همچنین سعی کنید از بسیاری از فرمت های."

ستایش کارلسن برای در آوردن شطرنج تور آناند گفت: "البته (Magnus) کارلسن باید تبریک گفت برای آنچه که او توانسته است با این تور است. همچنین سنت لوئیس باشگاه شطرنج تجربه با این فرمت جدید از کلاچ شطرنج. این مفید خواهد بود چرا که شاید برخی از این فرمت خواهد ماند در آینده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب