یک عزادار بازسازی شهر: یک روز در مینیاپولیس در طول جورج فلوید تظاهرات

از آن آغاز شده به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز. اما دیگر از آن زمان برای چوین دستگیر بیشتر نا امید جمعیت شد. ا

توسط NEWSMINERAL در 11 خرداد 1399

از آن آغاز شده به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز. اما دیگر از آن زمان برای چوین دستگیر بیشتر نا امید جمعیت شد. این درخواست برای عدالت فوران کرده است به چیزی شهرهای دوقلو نیست تا به حال دیده می شود. این خشونت تبدیل شد. کسب و کار را غارت کردند. بانک ها به آتش کشیده شدند.

روز شنبه, مینه سوتا, فرماندار Tim Walz اعلام کرد که او به طور کامل بسیج دولت گارد ملی در پاسخ برای اولین بار در مینه سوتا تاریخ است. این اولین بار مینه سوتا گارد ملی شده است به طور کامل بسیج پس از جنگ جهانی دوم است.

Walz التماس برای صلح است. مینیاپولیس شهردار یعقوب فری خواستار آن است که خشونت به پایان می آید.

این است که چه آن را مانند نگاه به اطراف مینیاپولیس از 6 صبح تا 6 بعد از ظهر روز شنبه.

6:39 صبح: برخی از دود سیاه بود و هنوز هم لغزش از ولز فارگو بانک در خیابان دریاچه در مینیاپولیس. آن را به حال شده است ویران شده توسط شعله های آتش یک شبه. پیامهایی مانند "کشتن پلیس" و "اجازه دهید آن را رایت" شد spraypainted بر روی دیوار آجری است. چه زمانی بود که یک پنجره بود در حال حاضر یک, سوخته, سیاه, پرتگاه است.

7:00 p. m.: فقط سه افسر پلیس ایستاده بالای مینیاپولیس اداره پلیس را در 5 حوزه. آن را صلح آمیز در حال حاضر, اما که می تواند تغییر بعد امشب پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد در هر یک از این گذشته چند شب.

10:29 صبح: یک پاره "Black Lives Matter" مقوا در مقوا و ضبط به جلو در یک خانه در Columbus Avenue در جنوب مینیاپولیس. این یک فال به معنی است که آنها متحد هستند با معترضان.

11:11 a. m.: صدها نفر از مردم همگرا در Powderhorn پارک در مینیاپولیس. یک مرد روش یک زن و می گوید: "ما باید هر یک از دیگر و شماره تلفن!"

"صبر کنید, شما که هستید ؟" زن سوالات.

"من همسایه خود" مرد خوش پاسخ می دهد.

"اوه متاسفم ماسک من انداخت و من frazzled امروز."

او در این احساس تنهایی.

11:35 صبح: Powderhorn پارک بسته بندی شده بود با یک گروه بزرگی از مینیاپولیس ساکنان در تلاش برای برنامه ریزی برای محله حافظ صلح.

آن را یافته بود مینیاپولیس عضو شورای الندرا Cano.

"من به اینجا می آیند به تنهایی" این گروه خواند با هم. "اگر شما گوش دادن شما می توانید آنها را در روح من."

کانو التماس کرد برای این گروه به نگه داشتن کودکان و افراد مسن از دریاچه خیابان در طول روز و به خصوص در شب شنبه.

"لطفا نگاهی به جمعیت های آسیب پذیر از خیابان دریاچه منطقه" کانو گفت. "من احساس می کنم همه چیز در حال رفتن به نشت به محله امروز بر خلاف آنها انجام داده ایم در گذشته است."

کانو همچنین هشدار داد که گارد ملی به احتمال زیاد رفتن به مستقر در خیابان.

"اگر این اتفاق شورای شهر و شهردار را اجراء, مراجعه و یا خطوط ارتباطی."

کانو امیدوار است که ساکنان را آماده معنوی چه که ممکن است معنی.

همسایه ها تقسیم به گروه 10 به بحث در مورد راه به درستی از خود دفاع کنند اگر این شورش به محله خود را.

1:03 بعد از ظهر: یک گروه از شش نفر – چهار زن و دو مرد – راه می رفت پایین خیابان دریاچه در مینیاپولیس به سر به این منطقه بود که desolated توسط آتش سوزی شب قبل از. آنها حمل بیل و جارو و تمیز کردن مواد برای کمک به خود مینیاپولیس همسایگان سعی کنید برای قرار دادن شهر خود را به عقب با هم.

2:01 بعد از ظهر: "ما چه می خواهیم؟"

"عدالت؟"

"هنگامی که ما آن را می خواهید؟"

"در حال حاضر است."

"چگونه ما می رویم به آن را دریافت؟"

"با هر وسیله لازم است."

ده ها تن از مردم با تشکیل یک جمعیت و شعار این عبارات در مقابل فلوید نقاشی دیواری در جنوب مینیاپولیس.

2:29 بعد از ظهر: جام مواد غذایی فروشگاه مواد غذایی بود که در آن فلوید دوخته بود به زمین توسط چوین. که در آن یک دسته از معترضان جمع شده بودند.

21 ساله سیاه زن led گریه و پنجه نرم می کند برای کمک به.

"همه شما را درک نمی کنند. من فقط 21. اما آن را سخت برای دیدن من مرگ مردم هر روز. من در اینجا به مبارزه برای حقوق ما. من خسته از دیدن سیاه و سفید از مردم کشته شدند. پدر من زندانی است برای احمق زباله. و این بچه ها حتی نمی تواند زندانی در همه. من از آن خسته. من متاسفم برای بچه ها برای cussing اما من واقعا فقط از آن خسته. من انجام می شود."

3:22 بعد از ظهر: پیاده روی پایین خیابان دریاچه بود و با در نظر گرفتن یک گام به یک جنگ زده کشور است. پر جنب و جوش El Nuevo بازار مال فروشان رستوران صرفا به کاهش توده ای از آوار با سوخته دیوار های اطراف آن.

"این چیزی است که خشم به نظر می رسد مانند" an onlooker گفت.

یک گروه از کارگران ساختمانی در روند قرار دادن تخته سه لا در صورت وجود هر شورش در شب شنبه.

"اگر ما یک سفت نسیم که دیوار در حال رفتن به سقوط بیش از" سرب پیمانکار گفت.

در نزدیکی پایگاه, ساختار, نشانه خوانده "خطر ساختمان سقوط خواهد کرد."

نبود یک پنجره بود که بی عیب. هر یک از آنها یا کاملا نابود شده و یا تا به حال یک سوراخ خمیازه در آن است.

4:30 بعد از ظهر: اما در وسط خرابه وجود دارد یک فانوس دریایی از نور است. مردم بازسازی شهر خود را.

ده ها تن از مردم شد اسپری تمیز کننده را امتحان کنید و پاک کردن نقاشی های دیواری کردن دیوارهای آجری. آنها شستشو و شستشو. برخی از آنها موفق نبود. هنوز هم وجود دارد یک ضعف "کشتن پلیس" که یکی می تواند به راحتی به عنوان خوانده شده.

صدها نفر از کیسه گوک و زباله ها بودند که مدال دیگر به اندوخته. قلوه سنگ و و خرده ریز است که از نقل مکان به خیابان پاک شد و انباشته در یک هیولا شمع در خیابان.

کودکان توزیع شد رایگان burritos. یک زن و شوهر از مینیاپولیس به حال جعبه آب و تنقلات مانند Clif میله و دنباله مخلوط که آنها می خواهم را به صورت رایگان به هر کسی و هر کس.

در حالی که بخش همچنان به گسترش در سراسر جهان Minnesotans از هر رنگ گرد هم آمدند برای بازسازی شهرهای دوقلو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن