10 مرکزی اتحادیه های کارگری فراخوان سراسری اعتراض در جولای 3

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 5 ژوئن 2020 7:23:09 pm وجود دارد 12 مرکزی اتحادیه های کارگ

توسط NEWSMINERAL در 16 خرداد 1399
توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 5 ژوئن 2020 7:23:09 pm
bharat bandh, bharat bandh today, bharat bandh on 8th January 2020, bharat bandh news, bharat bandh news update, bharat bandh 2020, bharat bandh live, bharat bandh latest news, bharat bandh live news, bharat bandh live updates, bharat band live news, nationwide strike today, nationwide strike today update, nationwide strike today live news, bharat bandh in india, bharat bandh bangalore, bharat bandh karnataka, indian express news وجود دارد 12 مرکزی اتحادیه های کارگری در این کشور است. (اکسپرس عکس Janardhan Koushik)

ده مرکزی اتحادیه های کارگری از جمله هندی ملی اتحادیه های کارگری کنگره (INTUC) و مرکز از اتحادیه های کارگری (CITU) در روز جمعه به نام برای سراسر کشور اعتراض در جولای 3 برابر اتهام ضد کارگر و ضد مردم سیاست های دولت است.

"ما از طبقه کارگر و اتحادیه های کارگری از تمام وابستگی به برنامه در سراسر کشور در اعتراض روز 3 ژوئیه سال 2020 یک موفقیت عظیم در سراسر کشور..." یک بیانیه مشترک ده مرکزی اتحادیه های کارگری گفت.

پس از رعایت این کشور اعتراض روز بتن در صورت عدم همکاری و سرپیچی از جمله در سراسر کشور اعتصاب عمومی خواهد بود تصمیم مشترک پلت فرم مرکزی اتحادیه های کارگری مستقل و فدراسیون ها و انجمن ها در زمان مناسب آن اضافه شده است.

جدا از INTUC و CITU دیگر هشت همه هند کنگره اتحادیه های کارگری (AITUC), Hind Mazdoor سبها (HMS) هند تمام ایالات اتحادیه مرکز (AIUTUC) اتحادیه های کارگری هماهنگی مرکز (TUCC), همه, هند, شورای مرکزی اتحادیه های کارگری (AICCTU) خود اشتغالی زنان انجمن (SEWA) کار مترقی فدراسیون (LPF) و ایالات کنگره اتحادیه های کارگری (UTUC).

این اتحادیه همچنین از دولت خواسته تا بلافاصله نگه دیر هندی کار کنفرانس به ساکن بر 12 نقطه منشور مطالبات کارگری و اتحادیه های کارگری و حقوق مسائل مربوط به از دست دادن شغل و دستمزد و امنیت شغلی و کارگران مهاجر' مسائل.

وجود دارد 12 مرکزی اتحادیه های کارگری در این کشور است.

"ما نمی توانیم قبول دراز کشیدن طرح برای تحمیل برده داری بر کارگران از طریق کل ابطال تمام قوانین کار; و نه می تواند ما باقی می ماند یک ناظر به دولت پروژه فروشی خصوصیسازی برای ما در بخش عمومی تعهدات (PSUs) از طریق چند جانبه مسیرهای" گفتند.

از بیکاری بیش از 14 کرور و اگر روزانه شرط/قرارداد/گاه به گاه کارگران اضافه شده, تعداد تورم به بیش از 24 کرور که از امرار معاش در حال حاضر آنها اشاره کرد.

"به اصطلاح تومان 20 lakh کرور بسته از دولت چیزی جز یک فریب و شوخی بی رحمانه در درد و رنج مردم" گفتند.

این اتحادیه همچنین ادعا شده است که دولت مرکزی ترین insensitively برخورد با مشکل COVID-19 به عنوان یک قانون و نظم موضوع به جای درمان آن را به عنوان یک اورژانس پزشکی برای انسان و جامعه است.

"این باعث شده است که بسیار زیاد بدبختی به میلیون ها نفر از کارگران و کشاورزان و دیگر بخش های آسیب پذیر جامعه. در حالی که دولت ایستاده بود و فقط توسط شرکت ها و کسب و کار" گفتند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب