تا: تیز یکشنبه افزایش طول مجموع به 2,645

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو مرتا | منتشر شده در تاریخ: 4 مه سال 2020 5:58:01 am با این تعداد تاج-

توسط NEWSMINERAL در 15 اردیبهشت 1399
توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو مرتا | منتشر شده در تاریخ: 4 مه سال 2020 5:58:01 am
coronavirus, coronavirus cases in Up, coronavirus cases toll in up, coronavirus test in up, indian express news با این تعداد تاج-رایگان مناطق را کاهش داده است به پنج لخیمپور خری, هردوی, شهجهنپور, Kaushambi و کسگنج. (بازنمودی عکس)

به عنوان تجمعی coronavirus موارد در عبور از 2500 پنج روز نیز مشخص شده یکی از شدیدترین 24 ساعته موج با 139 تازه موارد گزارش از چند منطقه. قابل توجه آخرین پرش از 500 آمده است در شش روز سقوط اندکی از دو 500 جهش که در زمان پنج و چهار روز بود.

آگرا و کانپور شهر دو نفر از نقاط به شدت تحت تاثیر این ویروس گزارش شده 46 و 29 جدید, موارد مصرف کل عفونت در مناطق 596 و 256 بود.

در یکی دیگر از شکست برای دولت یک منطقه بربنکی که پیوست "کرونا-رایگان" لیست با صفر فعال مورد گزارش تازه در مورد.

با توجه به منابع یک زن که در حال بازگشت از Kaiserbagh منطقه از لکنو در آوریل 28 و نگه داشته بود تحت نهادی قرنطینه دارای آزمایش مثبت است. در حالی که زن پذیرفته شده است به یک بیمارستان در سولتنپور او ایجاد شده است مهر و موم شده.

با این تعداد تاج-رایگان مناطق را کاهش داده است به پنج لخیمپور خری, هردوی, شهجهنپور, Kaushambi و کسگنج.

در حالی که بولتن صادر شده توسط وزارت امور خارجه مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی اظهار داشت: هیچ تازه مرگ 58 سال coronavirus فوت بیمار در مرتا. او هفتمین فرد از درسی که شکست در برابر این ویروس تا کنون. "مرحوم مقیم اسلام آباد, کانون, و بستری در بخش اورژانس بيمارستان مرتا کالج پزشکی در شنبه شب. در ابتدا او تنفس مشکل اما وضعیت او رو به وخامت گذاشته و بیشتر" گفت: Dr S KGupta اصلی از کالج پزشکی.

مرتا تا کنون گزارش 114 مورد از آن 53 بهبود یافته اند. آخرین فرد برای تست مثبت است 35-سال-کارکنان قدیمی, پرستار, از مرتا بیمارستان منطقه. "ما باید تمام اقدامات احتیاطی در این منطقه بیمارستان. ما نمونه های جمع آوری شده از سه بستگان بودند که با آنها زندگی می کنند برای تست.," گفت: Dr P K Bansal ارشد پزشکی سرپرست مرتا بیمارستان منطقه.

در شهجهنپور 55 ساله مشکوک coronavirus فوت بیمار در طول درمان PTI گزارش به نقل از یک مقام ارشد.

بیمار ساکن Piprola روستا در کانت منطقه از منطقه بستری شد به کالج پزشکی در شنبه شب پس از او شکایت تب و تنفس مسائل افسر ارشد پزشکی دکتر راجیو گوپتا گفت PTI. او نگه داشته بود در قرنطینه و نمونه گرفته شده برای آزمایش او گفت:, و اضافه کرد که خود آزمون گزارش شد انتظار.

هشت نفر از جمله دو زن آزمایش مثبت برای coronavirus در گوتام Buddh نگر و پنج شمارش COVID-19 نفر در این منطقه به 167, مقامات گفت.

در میان بیماران جدید هستند که 20 سال از بخش 8 و 40 سال از بخش های 30 و 50 سال از بخش 10, 31 سال از Nithari روستا در بخش 31 و دو مرد سالخورده 31 و 38 از Mamura ایجاد کرد. 24 سال از داری و 43 سال از گریتر نیدا همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus روز یکشنبه افسر گفت.

در ضمن 56 بیشتر بیماران اعلام شد بهبود یافت و مرخص شده از سراسر کشور با در نظر گرفتن تعداد کل بازیابی به 754. با این دولت در حال حاضر 1,848 فعال موارد است.

—با PTI

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب