خود منبع درآمد از دست رفته به گردشگری ممنوع بسیاری در Kufri را به کشاورزی NREGA مشاغل

نوشته شده توسط Gagandeep سینگ Dhillon | منتشر شده در تاریخ: جولای 5, 2020 9:02:29 pm در این زمان در

توسط NEWSMINERAL در 15 تیر 1399
نوشته شده توسط Gagandeep سینگ Dhillon | منتشر شده در تاریخ: جولای 5, 2020 9:02:29 pm
Himachal Pradesh weather, shimla weather, snow in Himachal Pradesh, Himachal Pradesh news, indian express news در این زمان در سال گذشته الراس خواهد بود شلوغ با بازدید کنندگان کسب و کارهای کوچک فعالیت های ماجراجویی و اسبان. (اکسپرس عکس: Pradeep Kumar/Represntational)

انفرادی تسویه حساب grazes در یال مجاور این Mahasu اوج نزدیکی Kufri این سوزن سوزن شدن آن زنگ تنها صدای به حلقه هوا. ردیف خالی حاجت با فرسوده برزنت خط الراس واقع شده بیش از 2500 متر بالاتر از سطح دریا با برخی از نشانه ها اعلام تلسکوپ انداز و سواری در جهان "بالاترین go-kart آهنگ".

در این زمان در سال گذشته الراس خواهد بود شلوغ با بازدید کنندگان کسب و کارهای کوچک فعالیت های ماجراجویی و اسبان.

با فصل گردشگری از دست رفته به Covid-19 همه گیر و تقریبا همه آنها محصول اپل را در hailstorms ساکنان Kufri و روستاهای اطراف آن که در آن تقریبا تمام خانواده های درگیر در گردشگری در تلاش برای انتخاب کنید تا قطعات این موسمی.

ساکنان گفت که بسیاری از آنها در حال حاضر درگیر در کشاورزی از سبزیجات مانند سیب زمینی و نخود فرنگی در حالی که برخی گرفته اند تا MNREGA شغل. این منطقه را مستعد ابتلا به hailstorms که رخ داده است اغلب این سال مخرب ترین محصول اپل.

Lalit Chauhan یک floriculturist گفت که او استفاده می شود برای فروش میخک دسته برای 150 تومان به 300 در قبل از Covid زمان بیشتر برای مراسم عروسی. "در حال حاضر من به فروش می رسد یک دسته برای به عنوان کم به عنوان Rs 15. بالاترین قیمت من ذهن در طول همه گیر شده است Rs 70 و آن را به سختی به اندازه کافی برای پوشش هزینه های کشت و بسته بندی," او گفت:.

Sanjeev Attri اجرا می شود که یک ردیف از خانواده های کانادایی در اموال خود گفت که هزینه های عملیاتی نگه داشتن کسب و کار خود را در حال اجرا است تخلیه جیب خود. "تجاری تعرفه های برق و آب بالا هستند. من مجبور به ارسال برخی از کارکنان خانه بازگشت اما حتی آنها از جان گذشته برای بازگشت به دلیل عدم وجود جایگزین. وجود دارد به سختی هر گونه کمک های داده شده توسط دولت برای صنعت ما," او گفت:.

وجود دارد سه هتل از 10 خانواده های کانادایی و دو استراحتگاه در Kufri, Attri گفت. اسب سواری به Mahasu اوج محبوب در میان گردشگران و وجود حدود یک هزار اسبان اینجا همه چپ برای چرای این روز است.

در نزدیکی نقطه شروع برای کوتاه بازحمت حرکت کردن به Mahasu اوج Sheeshpal گوپتا در انتظار مشتریان در غرفه چای در میان یک ردیف خالی از مواد غذایی حاجت. سه نفر شاغل در نزدیکی مرکزی سیب زمینی موسسه تحقیقات شده اند تنها کاربران تا بعد از ظهر. "من پیدا کردن آن سخت به نشستن در خانه بیکار بنابراین من شروع به آمدن به اینجا. شاید من راه اندازی غرفه در بزرگراه ها در زیر برای بهتر بلند" او گفت:.

در ضمن هیماچال پرادش اجازه ورود گردشگران با شرایط خاص به عنوان بخشی از مرحله به مرحله بازگشایی زیر باز 2.0. دستور رسمی گفت که "گردشگران با مدرک معتبر رزرو ترجیحا برای مدت زمان کمتر از پنج روز و آزمایش شده است برای Covid-19 یک ICMR-آزمایشگاه معتبر زودتر از 72 ساعت در زمان ورود نیز ممکن است معاف از نیاز قرنطینه".

"مردم از آمدن به هیماچال پرادش از کشورهای دیگر باید به شدت پایبند به دستورالعمل های حاکم/روش عملیاتی استاندارد (SOP) صادر شده توسط بهداشت و درآمد بخش از دولت" منظور اعلام کرد.

منظور این نیست ذکر تاریخ دقیق از که گردشگران ممکن است بازدید از دولت است. دولت منع ورود گردشگران در ماه مارس به بررسی گسترش این رمان coronavirus.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب