RWITC برنامه بسته-درب مسابقه از اوت. 23 در پونا

سلطنتی غربی هند چمن باشگاه (RWITC) تصمیم گرفته است برای شروع بسته-درب مسابقه در پونا در اوت 23.RWITC رئیس Zava

توسط NEWSMINERAL در 21 تیر 1399

سلطنتی غربی هند چمن باشگاه (RWITC) تصمیم گرفته است برای شروع بسته-درب مسابقه در پونا در اوت 23.

RWITC رئیس Zavaray helen clark در آزادی مطبوعات اعلام کرد در روز جمعه: "RWITC و آن را به اعضای کمیته خوشحالیم که اعلام کند که بسته-درب مسابقه بوده میله میله برای شروع در پونا دوره مسابقه از 23 مرداد سال 2020 منوط به گواهی عدم سوء پیشینه از دولت ماهاراشترا که هر تلاش ساخته شده است."

آقای helen clark گفت که این اولین بار است که مسابقه برگزار می شد در پشت درهای بسته در هند یک لباس تمرین برگزار خواهد شد در روز استقلال (Aug. 15).

کنترل و توازن

"این یک انقلاب شروع به برقراری هندی اسب مسابقه در میان COVID-19 همه گیر و در نتیجه همه چک کنترل و توازن هستند از اهمیت زیادی برخوردار است.

"لباس تمرین انجام خواهد شد و کنترل توسط مدیریت کمیته استوارت و مقامات از طریق تلویزیون مدار بسته," او گفت:, و اضافه کرد که استوارت جلسات خواهد بود انجام شده از طریق ویدئو کنفرانس.

آقای helen clark بیشتر گفت: تنها Stipendiary استوارت و لازم است پرسنل سوارکاران و مربیان خواهد بود اجازه ورود به مسابقه ،

زنده برنامه تلویزیونی

همچنین RWITC وب سایت می تواند مشترک به صورت روزانه برای زنده برنامه تلویزیونی. هزینه در هر روز مسابقه و اشتراک و ورود روش خواهد بود اعلام کرد بعد, او گفت:.

"مخاطرات پول خواهد بود 75 درصد از آنچه در آن بود در بخش دوم از بمبئی فصل مشابه در سال گذشته پونا فصل است.

"ما در حال نگه داشتن انگشتان ما عبور بر گرفتن مجوز از مقامات دولتی در این زمان دشوار است," او اضافه شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن