تیغ تیز Sania کنده Purav

Purav رجا ساخته شده Sania Mirza از طریق پنج سکته مغزی واقعی راکت در دست در طول محبوب "چای با راجا' Instagram ن

توسط NEWSMINERAL در 15 اردیبهشت 1399

Purav رجا ساخته شده Sania Mirza از طریق پنج سکته مغزی واقعی راکت در دست در طول محبوب "چای با راجا' Instagram نشان می دهد.

33-year-old Sania sportingly موظف و نشان داد با تیغ تیز پاسخ به انواع سوالات که او می تواند برنده شدن در هر مسابقه با یا بدون یک راکت.

Sania که شناخته شده Purav از سن هشت نشان داد مقدار زیادی از گرما و رفاقت به آن را لذت بخش نشان می دهد برای هزاران نفر از علاقه مندان به تنیس که تا به حال در تنظیم شده است.

مسخره است که او مفتخر به بانوی اول در نشان دادن Sania گفت که او احساس زمانی که جرم Mahesh Bhupathi اولین مهمان در تاریخ نشان می دهد تا او را دیدم که چگونه "زیر آماده" او!

"شما می دانید من بیش از حد هست. بنابراین من عصبی گفت:" شش بار گرند اسلم قهرمان قبل از باز کردن برای پر جنب و جوش چت.

Sania اشاره کرد که Jelena Jankovic نیز تا به حال نه برنده گرند اسلم تک عنوان با وجود اینکه در جهان شماره 1 به عنوان Purav یادداشت تنها Dinara تغيير نام. او هر دو نام.

او به یاد می آورد پنج بازیکن که آموزش داده بود با او در ماه دسامبر و به نام IPL سرداران حیدرآباد تیم را با سهولت.

او را متوقف کرد Purav با یادآوری نام هفت جام دیویس کاپیتان تیم — Leander Paes, S. P. Misra, kime ne, آناند, Amritraj, Mahesh Bhupathi, Rohit Rajpal و Jaidip Mukerjea. او صادقانه گفت که بسیاری از مردم را که حق است.

در دیگر توجه داشته باشید Sania گفت بالیوود نزدیک به قلب او. او گفت که بسیاری از خواهد بود قادر به اتصال با, الهام بخش, سفر از افرادی که تبدیل به ستاره های بزرگ.

فرح مورد علاقه خود را

او به نام فرح خان به عنوان مورد علاقه خود را و اضافه Riteish Deshmukh و سلمان خان به لیست.

وقتی پرسیده شد که رقابتی تر Paes یا Bhupathi, Sania گفت که هر دو باور نکردنی رقبا و آن را غیر ممکن بود برای او را به انتخاب یکی بر دیگری به عنوان او تا به حال برنده با هر دو.

نامگذاری استفی گراف به عنوان مورد علاقه خود را پخش Sania گفت که جهان شماره 1 در دو برابر شد و رضایت بخش تر از بودن 27 در تک چون "اگر شما شماره 1 در جهان در هر چیزی آن را خاص است".tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب