گجرات کنگره MLAs استعفا مسابقه باز برای چهارم Rajya سبها صندلی

نوشته شده توسط Manoj C G | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 4 ژوئن 2020 12:11:39 pm آخرین تحولات را تر

توسط NEWSMINERAL در 15 خرداد 1399
نوشته شده توسط Manoj C G | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 4 ژوئن 2020 12:11:39 pm
Congress, Gujarat Rajya Sabha, Rajya sabha gujarat آخرین تحولات را ترک کرده اند کنگره تاسف آن را به عنوان تزریق یک عنصر عدم اطمینان در برنامه های خود را برای برنده شدن دو تا از چهار Rajya سبها صندلی.

پیش از Rajya سبها انتخابات در ژوئن 19, کنگره امروز دچار یک تکان خوردن در گجرات پس از حداقل دو نفر از آن MLAs استعفا داد و یک سوم این است که گفته می شود در راه است. این توسعه می تواند به نوبه خود Rajya سبها انتخابات به یک مسابقه نزدیک این زمان بیش از حد.

منابع گفت: Karjan MLA Akshay پاتل استعفا داد و Kaprada MLA Jitu Chaudhary بود در تماس با حزب دیگر. کنگره معتقد است که او هم استعفا داد. کنگره رهبران وجود دارد گفت: گزارش های تایید نشده که یک سوم MLA همچنین می تواند استعفا دهد.

دو "من می توانم تایید می کنند. سوم ما در حال تلاش برای تایید" ارشد AICC رهبر گفت. "این انتظار بود. آن است که گجرات. اگر آنها (BJP) می توانید این نوع از چیزی که در کشورهای دیگر....گجرات است که زمین خانه خود" رهبر گفت.

کنگره رهبران کردم باد از مشکل شب گذشته خود را اما با وجود کوره در رفته تلاش رهبران این حزب نمی تواند رسیدن به MLAs.

"هند در میان آن مستقل تاریخچه بزرگترین سلامت اقتصادی و انسانی بحران. BJP هر چند نمی تواند فکر می کنم فراتر از قرار دادن تمام انرژی آن در شکار غیر قانونی قانونگذاران برای, تومان, نظر سنجی مردم سر در گم می شود!," AICC مسئول گجرات Rajeev Satav کرده ایم.

کنگره تا به حال دچار یک تکان خوردن در ماه مارس زمانی که پنج نفر از آن MLAs استعفا پایین آوردن آن شمارش به 68. آخرین تحولات را ترک کرده اند کنگره تاسف آن را به عنوان تزریق یک عنصر عدم اطمینان در برنامه های خود را برای برنده شدن دو تا از چهار Rajya سبها صندلی.

بی جی پی به 103 عضو در خانه و در یک موقعیت را به نفع دو صندلی. این کنگره که تا به حال 68 اعضا پس از استعفای پنج MLAs در ماه مارس را پیدا خواهد کرد آن را دشوار برای برنده دوم صندلی پس از تازه های فرار. بی جی پی دارای سابقه یک سوم نامزد — Narhari امین سابق کنگره رهبر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب