آندرا طرح برآورد نیاز برای 17,000 بیشتر پزشکان

نوشته شده توسط Sreenivas Janyala | حیدرآباد | به روز شده: ژوئیه 16 سال 2020 8:45:17 am ویجیاوادا: بهد

توسط NEWSMINERAL در 26 تیر 1399
نوشته شده توسط Sreenivas Janyala | حیدرآباد | به روز شده: ژوئیه 16 سال 2020 8:45:17 am
Coronavirus, Coronavirus andhra pradesh, Coronavirus ap, andhra covid hospitals, Jagan Mohan Reddy ویجیاوادا: بهداشت و درمان کارگران جمع آوری گرد و خاک نمونه از زنان برای COVID-19 تست (PTI)

آندرا پرادش نیاز به یکی دیگر از 17,000 پزشکان و 12000 نفر از کارکنان پرستاری در ماه های آینده برای رسیدگی به همه گیر به عنوان تخمین زده شده توسط یک برنامه عمل تهیه شده توسط مقامات بهداشتی در جهت از وزیر Y S Jagan موهان ردی.

تعداد موارد به شدت افزایش یافته است — 10,029 -- از 11 جولای با 160 مرگ و میر گزارش شده تا ژوئیه 15. دولت گزارش 44 کشته و 2,432 موارد در روز چهارشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد مثبت و مرگ و میر به 35,451 و 458 بود. دولت تا کنون انجام شده 12,17,963 آزمون.

سانتی متر ردی شنبه به نام مردم به دریغ نکنید برای دریافت خود را آزمایش و درمان قرار گیرند. "دلیل اصلی برای افزایش مرگ و میر است که بیماران در بیمارستان ها در مرحله پیشرفته از Covid-19" ویژه دبیر کل (سلامت) Dr K S Jawahar ردی گفت.

در میان افزایش تعداد مرگ و میر و گزارش از برخی از بیمارستان ها تبدیل به دور بیماران وزارت بهداشت و درمان صادر مشورتی که از جمله بیمارستان ها را به صورت جدی اقدام و مجوز ممکن است لغو شود.

دولت نیز راه اندازی تلفن همراه تست واحد در دولت حمل و نقل لوکس اتوبوس شده اند که در اعزام به تمام مناطق.

مقامات گفت که سانتی متر به حال خواسته مقامات به تهیه برنامه عمل با توجه به نیازهای آینده. "یک پایگاه داده از اطلاعات همه کارکنان پزشکی ایجاد شده است و ما نیاز به خدمات 17,000 پزشکان و بیش از 12000 نفر از پرستاران در روزهای آینده. CM موافقت کرده است که با طرح و استخدام به زودی شروع خواهد شد" به گفته یک مقام.

دولت نیز راه اندازی تلفن همراه تست واحد در دولت حمل و نقل لوکس اتوبوس شده اند که در اعزام به تمام مناطق.

در طی یک بررسی در جلسه سانتی متر خواسته مقامات برای بهبود کیفیت اقدامات پیشگیرانه و افزایش تست به طوری که موارد شناسایی اولیه. "آزمایش های در حال انجام در مقیاس بزرگ در مهار مناطق پس از ردیابی تماس با ما. آگاهی در حال انجام است در آنچه که یک فرد با علائم باید انجام دهید" یک مقام رسمی گفت.

دولت شروع خواهد شد یک هفته رانندگی برای بهبود امکانات تغییر منو در مراکز قرنطینه و راه اندازی یک خط تلفن برای بیماران. "جدا از بهداشت مسائل مانند دادن دارو در بهبود کیفیت مواد غذایی نیز رسیدگی شود" به گفته یک مقام.

دولت همچنین اعلام کرد: 15,000 تومان برای هر یک از خانواده های فقیر به انجام last rites اگر یک عضو خانواده می میرد Covid-19.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltdtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب