دلیل افزایش موارد بنگال دولت برای تبدیل مدارس لژ به Covid بیمارستان

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | منتشر شده در تاریخ: 7 ژوئن 2020 2:24:11 am مردم دیده می شود در م

توسط NEWSMINERAL در 17 خرداد 1399
توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | منتشر شده در تاریخ: 7 ژوئن 2020 2:24:11 am
bengal covid centres, quarantine centres, west bengal coronavirus, kolkata covid hospitals, indian express news مردم دیده می شود در موقت مرکز قرنطینه در کلکته. (اکسپرس عکس Partha پل)

با یک افزایش در تعداد موارد مثبت در بنگال غربی دولت دولت تصمیم گرفته است برای تبدیل مدارس و شامل غرفه های توریستی علاوه بر محلی مراکز بهداشتی و درمانی را به هشت جدید اختصاصی بیمارستان ها برای درمان Covid-19. همچنین تصمیم به افزایش ظرفیت موجود Covid بیمارستان ها در دولت است.

دولت 69 Covid-اختصاصی بیمارستانها که 16 را دولت اجرا و 53 در حال بیمارستان های خصوصی requisitioned توسط دولت است. در مجموع 8,78 تخت شده اند اختصاص داده شده برای Covid بیماران و اشغال می ایستد در 19.57 درصد است. وجود دارد که در مجموع 920 تخت ICU و 392 هواکش در این بیمارستان است.

با توجه به اطلاع رسانی صادر جمعه توسط دولت در بخش بهداشت و درمان, مکان تبدیل می شود به بیمارستان شامل Tribeni توریستی تسلیم در دارجلینگ را Lamahatta, Madhumamata تسلیم در Birbhum را Rampurhat مدرن در Malda را Manickchowk و Christio Seva Sadan در مورشیدبد را Jiagunj.

"ما در حال حاضر تبدیل بسیاری از بیمارستان های خصوصی و دولتی از جمله کالج پزشکی بیمارستان های Covid بیمارستان. این بیمارستان تنها تهیه Covid موارد مثبت. پس از lakhs از کارگران مهاجر در بازگشت به بنگال از کشورهای مختلف بیشتر Covid موارد شناسایی می شوند. آزمایش های بیشتری نیز در دست انجام است. بنابراین نیاز به آماده می شود" گفت: ارشد وزارت بهداشت رسمی.

"به عنوان بخشی از آماده سازی ما در حال تبدیل بیشتر در دسترس موسسات به Covid بیمارستان. مدارس و گردشگری شامل غرفه های بیش از حد در حال تبدیل به Covid بیمارستان" رسمی اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب