مولتی استایل چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر از این ورقها در فضای باز استفاده شود نباید توقع مقاومتی برابر با فلز را از آن داشته باشید. بطوری که می توان گفت در طراحی انواع پلاک و تابلو، مولتی استایل یک گزینه اصلی محسوب می شود. ورق مولتی استایل یکی از انواع ورق های پلاستیکی است که با لایه ای طرح دار روکش شده است. ورق مولتی استایل یکی از انواع ورق های پلاستیکی به نام (Acrylonitrile Butadiene Styrene) است ، که با لایه ای طرح دار روکش شده است و جنسی شبیه به فلز دارد، یکی از کاربرد های ورق مولتی استایل پوشش دهی سطح میباشد که به دلیل مقاومت بالا از آن استفاده می شود.

هنگامی که بر روی یک ورق حکاکی انجام می گردد، سطح حکاکی شده بسته به جنس زیر روکش مولنی استایل تغییر رنگ می دهد. هنگامی که بر روی یک ورق مولتی عملیات حکاکی انجام می شود، سطح حکاکی شده بسته به جنس مولنی استایل تغییر رنگ می دهد. ورق های مولتی استایل از انعطاف پذیری خوبی برخوردارند که این عامل توجه بسیاری از طراحان را به خود جلب می نماید. یکی از ویژگی های مهم ورق مولتی استایل این است که وزن کمی دارند و خیلی راحت می توان آن را جا به جا کرد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در مورد ورقهای مولتی استایل چه میدانید؛ آیا با مولتی استایل نقرهای، مولتی استایل طلایی و مولتی استایل ایرانی آشنا هستید؟ پیشتر در بازار چیزی به اسم مولتی استایل ایرانی نداشتیم. قسمتهایی که ورق مولتی استایل در معرض تابش نور خورشید قرار مولتی استایل یعنی چی میگیرد. توجه داشته باشد این نوع ورق ها نباید در محیط هایی که در تماس با آب یا در سطوحی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید و دماهای بالاتر از ۶۰ درجه سانتی گرادهستند مورد استفاده قرار گیرند.

120 و ضخامت 1.2 میلیمتر، در رنگ ها و برندهای متنوع به فروش می رسد. متریالی که عموما در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد می بایست خواص مکانیکی منحصر به فردی داشته باشد. امروزه استفاده از این ورق ها در دکوراسیون داخلی، ساخت تابلوهای گوناگون و غیره رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. ورق های مولتی استایل در دکوراسیون یک ضرورت است.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme