ترمیم کامپوزیت دندان – دکتر میلاد افشار

استفاده از مواد همرنگ برای بیمارانی مناسب است که میخواهند شکستگیهای کوچک و فاصلههای جزیی بین دندانی را اصلاح کنند یا لکههای روی دندان را از بین ببرند. طول عمر کامپوزیت دندان ها حدودا بین 2 الی 5 سال است. همکاری و تفاهم دو طرفه همراه با احترام متقابل زمانی امکان پذیر می شود که ارتباطی بین انتظارات و اولویت های اعضای تیم باشد چون ممکن است اعضای تیم افرادی با تجربه ها و تحصیلات و آموزش های متفاوت با یکدیگر باشند و ممکن است تصورات نادرست رخ دهد.

این کار در چسبیدن ونیر کامپوزیت بسیار تاثیر گذار است. برای همین ارتباط تأثیر گذار بین اعضای تیم برای بهتر فهمیدن اطلاعات و انتقال عقاید ضروری است. ارتباط موثر و مفید میان چند رشته کاری زمانی امکان پذیر است که درک هر فرد از سهم و نقش دیگران بهبود پیدا کند. کامپوزیت های میکروفیل ذراتی کمتر از 100 نانومتر دارند که این امر پرداخت را بسیار آسان کرده و قطعه ای که توسط میکروفیل تعمیر می شود کاملاً صاف و یکدست است. اگر به دنبال راهکاری جهت زیباسازی دندان های خود هستید که عمر طولانی، هزینه ای مناسب و در عین حال دردسر کمی داشته باشد، لمینت دندان پیشنهاد ما به شما است.

رزین کامپوزیت ماده سفید رنگی است که در درجات مختلف روشنی و تیرگی وجود دارد تا دندانپزشک بتواند مناسبترین درجه رنگی را انتخاب کند که کاملاً با دندانهای طبیعی همخوانی داشته باشد. جلسه مشاوره فرصت مناسبی است تا بیمار اهداف و انتظارات خود را بیان کند و دندانپزشک نیز بررسی کند که آیا باندینگ روش مناسبی برای تحقق این اهداف محسوب میشود یا خیر.

اگر فاصله ی بین دندان ها زیاد باشد، معمولا ارتودنسی پیشنهاد می شود و در صورتی که فاصله کم باشد می توان با مشورت با متخصص ارتودنسی و تصمیم بیمار از کامپوزیت برای پر کردن فاصله ها استفاده کرد. دندانپزشک زیبایی و بیمار در جلسه مشاوره تعیین میکنند که آیا باندینگ روش مناسبی محسوب میشود و آیا نتیجه بهینه از آن به دست میآید یا خیر. اینجاست که برخی کلینیک های دندانپزشکی به صورت اختصاصی و با رعایت ایمنی به جهت حفظ سلامت مادر و جنین در صورت لزوم پروسه ها و درمان های لازم را برای مادران باردار انجام می دهند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کامپوزیت دندان نیش لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme