فروشگاه اینترنتی حیان طب

قبل از این که به نحوه عملکرد درمارولر روی پوست بپردازیم لازم است در مورد ساختار پوست و بازسازی آن مطالبی را بیان کنیم. ماساژور درما رولر یا در مدل درما رولر خانگی ، مناسب برای سالن های زیبایی پوست و کاربران خانگی ، انتخابی بسیار عالی با هزینه ای مقرون به صرفه جهت از بین بردن چین و چرکوک های پوستی ، از بین بردن جای اسکار و زخم ، افزایش کلاژن سازی پوست ، تحریک پوست سر برای تولید و افزایش رشد مجدد موها از مزیت های ویژه روش dermaroller برای سلامتی پوست صورت و ناحیه سر می باشد .

قیمت درمارولر دکتر رولر نسبت به عملکرد فوق العاده عالی آن به منظور چند منظوره بودن دستگاه درماولر برای پوست صورت بسیار مقرون به صرفه می باشد . محصولات دکتر رولر کره ویژگی ها و خصوصیات مثبت فراوانی دارد. انواع درمارولر دکتر رولر بر اساس سایز سوزن و دیسک های غلتک به قسمتهای مختلفی تقسیم می شوند. در درمارولینگ تراپی و درمان با میکرونیدلینگ برای گرفتن نتیجه بهتر و سریعتر باید سایز سوزن درست انتخاب شود. پس از هر جلسه نیدلینگ پوست باید این کار را انجام دهید تا درمارولر خود را ضد- عفونی کنید.

سپس آن را برداشته با آب داغ بشورید و اجازه دهید بر روی دستمال کاغذی در مجاورت درمارولر قیمت هوا خشک شود. بسیار ایمن بوده و کارایی بالایی در کنار استفاده از سلولهای بنیادی و انواع محلول ها و کوکتل های مخصوص دارد. درمارولر وسیله ای جهت جوان سازی و زیباسازی پوست در مدل های مختلف ، درمارولر zgts اصل از خانواده ماساژور درمارولر با سوزون های ریز تیتانیومی که دارد دستگاهی بسیار عالی و جمع و جور از خانوداه دستگاه میکرونیدلینگ ، جهت بازسازی و ترمیم پوست ، لیفتن پوست ، جلوگیری از پیری زودرس پوست از بین بردن چین و چروک ها ، لایه برداری ملایم و کلاژن سازی و ساخت سلول های جدید و همچنین تحریک سر برای رشد مجدد موها می باشد و آن را با نام ماساژور زد جی تی اس درمارولر نیز می شناسند .

آیس رولر ژله ای از خانواده ماساژور درمارولر صورت به عنوان یک Ice Roller با قابلیت لیفتینگ و جوان سازی پوست و همچنین از بین بردن رنگدانه های پوستی، کاهش دردهای عضلانی ، از بین بردن درد ناشی از رگ به رگ شدن گردن ، از بین بردن تورم و پف پوست ، رفع سیاهی و گودی زیر چشم ، از بین بردن چین و چروک های پوست . ماساژور غلتکی درمارولر با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دستگاهی بسیار عالی جهت لیفت و جوان سازی پوست ، از بین بردن التهاب و قرمزی پوست برای بعد از روش انجام میکرونیدلینگ با دستگاه میکرونیدلینگ یا درمارولر ZGTS تیتانیومی ، به دلیل حالت خنک و یخی که دارد ، موجب بهبود تورم ، قرمزی و التهاب پوست صورت می شود ، موجب کاهش و از بین رفتن آکنه ها و لکه های پوستی شده ، پف و تورم موجود روی سطح پوست صورت را نیز از بین می برد ، گودی و سیاهی دور چشم را بهبود می بخشد و به عنوان یک درمارولر خانگی ، مناسب برای کاربران خانگی و همچنین سالن های زیبایی می باشد .

ایندکسر