متخصص گوش و حلق و بینی

خصوصاً حساسیت کودکان نسبت به مشکل گوششان بسیار بالاست و آنرا به صورت درمان گوش برجسته با چسب نقصی جدی میبینند. قبل از جراحی طی جلسه ای گوش فرد توسط پزشک از نظر سایز ، موقعیت آن و همینطور مشکل موجود بررسی می شود و در مورد نتایج آن با بیمار گفتگوهایی به عمل می آید. در این بیماران معمولاً مراحل رشد لاله گوش در دوران جنینی به خوبی طی نشده و انحناها و چین های طبیعی لاله گوش شکل نگرفته اند، این امر موجب برجسته شدن لاله گوش شده و گوش بزرگتر از طبیعی بنظر میرسد. در طی جراحی اتوپلاستی ، جراح به بازسازی یا تغییر شکل غضروف های گوش می پردازد. برشی در پشت گوش ایجاد می شود که در تا خوردگی های طبیعی گوش، پنهان خواهد شد. عمل اتوپلاستی ضمن ایجاد تعادل و تناسب گوش با صورت، شکل طبیعی تری ایجاد می کند. علاوه بر مشکلات فردی و اجتماعی که از بزرگ و برآمده بودن گوش ها نشات می گیرد ، زیبایی ظاهری مساله ای است که در اثر بزرگ بودن گوش ها فرد را دچار تهدید می کند . عمل زیبایی گوش شامل عمل گوش برجسته و شکسته، همچنین مشکلات مادرزادی گوش مانند میکروتیا و ماکروتیا. عضو آکادمی جراحی پلاستیک اروپا می افزاید:در بیشتر مواقع، ژنتیک نخستین متهم ایجاد گوش های برجسته و بزرگ است.

از خاراندن یا دستکاری کردن گوش ها ، تا دو هفته بعد از جراحی خودداری کنید. پس از یک تا دو روز می توانید پانسمان را برداشته و به محل کار خود بازگردید ؛ پس از آن باید دستورالعمل های مربوط به استفاده از یک گن سبک را برای مدت ۲ تا ۳ هفته ، دنبال کنید. عرق اکرین از طریق مجاری به سطح پوست منتقل میشود و برای کاهش دمای بدن از طریق خنکسازی تبخیری استفاده میشود. پس از برداشتن پانسمان ، می توانید عینک آفتابی بزنید یا لنز بگذارید. به طور کلی گوش فرد تا حدود یک تا دوماه متورم خواهد بود و در این مدت باید از انجام هر نوع فعالیتی که ممکن است باعث خم شدن لاله گوش شود خودداری کرد اغلب افراد بالغ می توانند بعد از گذشت ۵ روز به سر کار برگردند و کودکان نیز پس از گذشت ۷ روز یا بیشتر در صورتی که فعالیت ورزشی نداشته باشند می توانند به مدرسه بازگردند .

یکی از علل این عارضه استعداد ژنتیکی و وراثت است که در شکل گیری در 3 سالگی آن نقش بسزایی دارد و باعث تکامل در سن 5 سالگی می باشد، در نتیجه سن مناسب برای عمل اتوپلاستی در 5 یا 6 سالگی بهترین سن می باشد یعنی قبل از رفتن به مدرسه خواهد بود. تغییرات ایجاد شده در گوش ها کاملاً طبیعی می باشد، گویی که شکل ظاهری گوش های شما از همان بدو تولد، به همین شکل بوده است. اگر جراح شما، دارای بورد تخصصی در روندهای جراحی حلق و گوش و بینی باشد، خطرات جراحی اتوپلاستی بسیار جزئی خواهد بود. برخی عوارض پس از جراحی، شامل اسکار، عفونت در صورت بسته نشدن کامل زخم ها و مراقبت نامناسب از آنها، یا حتی نامتقارن بودن گوش ها خواهد بود. قد اسب (بلندی جدوگاه) باید از ۱٫۴۸ متر بیشتر باشد. آنها باید درک نسبی از روند داشته و انتظارات منطقی درباره آنچه می توان از این جراحی بدست آورد، داشته باشند.

خرگوش اهلی (Oryctolagus Cuniculus)حیوانی از راسته خرگوش شکلان (Lagomorpha) و خانواده Leporidae است و خاستگاه ابتدائی آن غرب اروپا و شمال غرب آفریقا میباشد. تشکیل میدهد که باقیمانده هضم نشده مواد غذائی پس از عبور از روده باریک وارد آن شده وتوسط میکروفلور موجود در آن مورد تجزیه قرار میگیرند و ترکیبی غنی از پروتئین و ویتامین را ایجاد میکنند. این لوله ها از مواد مختلف ساخته شده و دارای شکل ها و اندازه های مختلف می باشند. در اغلب موارد، نرمه گوش را می توان 4 تا 6 هفته بعداز عمل مجدداً سوراخ کرد و از گوشواره سبک استفاده نمود. بعد از دو هفته اکثر بیماران می توانند ، فعالیت های نرمال خود را از سر بگیرند. لالههای گوش نرم و بسیار حساس میباشند و نباید از آنها برایگرفتن و مقید کردن حیوان استفاده نمود. در بازه زمانی یک هفته بعد از عمل و حین بهبود بافت های بینی، از آتل های داخلی یا خارجی برای حمایت از بافت بینی استفاده می شود. احتمالا به مدت ۵ هفته بعد از عمل اتوپلاستی صداهایی را در گوش خود بشنوید ؛ در این صورت نگران نشوید ؛ چرا که طبیعی بوده و بر طرف خواهد شد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ترمیم گوش برجسته ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme