شیاف ماریانا ، تنگ کننده واژن

تنبلی تخمدان دارم و با قرص دوفاستون هر ماه پریود میشم . هر زمان نیاز به انقباض واژن و تنگ کردن آن داشتید . برای اینکه از تاثیرات دائم آن بهره مند شوید می توانید سالی یک بار این پروسه مصرف را بدون اینکه برای شما عارضه ای ایجاد کند را تکرار نمایید. طبیعیه این تیره بودن؟ ببخشید خانم دکتر من ۲۲سالم هست و دخترم،سؤالم اینه که بیکینی و باسنم خیلی جوش میزنه و رنگ پوست ناحیه شرمگاهیم تیره شده دلیلش چیه؟

و اینکه راستش من نواحی شرمگاهیم تیره اس خیلی خجالت میکشم و نمیدونمچطود میشه از بین بردشون؟ با سلام ۱۹سالمه وشوهرم۲۵٫و وزنش۷۵کیلو.سال ۹۶عروسی کردم.وتاتیرماه۹۸امسال یعنی بعداز۱سال و۸ماه ازعروسیمون قصد بچه دار شدن نداشتیم.جلوگیریمون طبیعی بود توی این ۱سال و۸ماه آزمایش های پیش بارداری من همه سالن بودن یک سوگندی رحم وتخمدانم که۱سال پیش انجام دادم سالم بود.ازتیرماه۹۸امسال که اقدام کردیم برای بارداری تا الان ۷باره پریودشدم پریودشدم درست سر۳۰روزوسرموقع و بعضی وقت ها۲۹روزهبعداز۲ماه ازاقداممون که بی نتیجه بود شوهرم آزمایش اسپرم داد که تحرک اسپرم۲۷وبه گفته دکتراورولوژعدم تحرک اسپرم (واریکوسل خفیف)داره.هرماه داروی تقویتی جدید میده وگفت راه دیگه اش عمله.که ۷۰درصدنتیجه داره.ویابایدتادوسالی این داروهاروبخوره.به نظرتان عمل کنه یانه؟

تنگ-کننده-دائمی-واژن۱۱ تیر ۱۳۹۷ – این سوال همیشه مطرح می شود که تنگ کننده دائمی واژن چیست ؟ همچنین خواص تنگکنندگی ماریانا دائمی نیست، مگر در صورت استفاده همیشگی؛ بنابراین به هوش باشید و از مصرف بیرویه و ناآگاهانه . شیاف ماریانا کی استفاده کنیم را از سایت هاب گرام دریافت کنید. واینکه علایم تیروییدودارم واین میتونه باعث به تاخیرافتادن بارداری بشه خیلی استرس گرفتم جلوی سرم موهام اندازه یه سکه ریخته که دکترگفت واسه ی استرسه چی میتونم استفاده کنم که موهام مجددرشدکنه؟

یچیز دیگه هم وقت نزدیکی بطرز شدیدی بهم فشار وارد میشه هرلحظه فک میکنم بی اختیاری ادرار یا مدفوع دارم انگار مثانه ام خیییلی پره همین که نزدیکی متوقف بشه دیگه اون حس فشار رو ندارم و… عده ای از همکارانم با ورود این محصولات به دلیل کمتر کردن مراجعاتشان و کمتر شدن نیاز به عمل جراحی مخالفند ولی نظر من به عنوان یک پزشک و یک خانم این است که این محصول میتواند بدون تحمل رنج و عوارض یک عمل جراحی ، به خانمها کمک کند که در سلامت کامل بوده و از نزدیکی خود لذت ببرند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد شیاف ماریانا همدان لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme