چه بیماری هایی توسط دکتر طب سنتی قابل درمان است؟

طب سنتی قدیمی ترین نوع مراقبت های بهداشتی در جهان است . از طب سنتی در پیشگیری و درمان بیماری های جسمی و روحی استفاده می شود. جوامع مختلف در طول تاریخ، روش های درمانی مفیدی را برای مبارزه با انواع بیماری های تهدید کننده سلامتی و زندگی توسعه داده اند. طب سنتی همچنین به عنوان داروی مکمل و جایگزین یا قومی شناخته می شود . امروزه نیز کار برد آن در بسیاری از کشورها نقش کلیدی دارد.

حال پس از گذشت سال ها، کشف علوم گیاهان و دیگر روش های استفاده شده طب سنتی موجب شده تا این علم به دانشگاه ها راه یافته و به صورت علمی تر برای درمان و پیشگیری از بیماری ها مورد استفاده قرار بگیرد. بدین جهت افراد متخصص در این زمینه با تخصص و تبحر خویش می توانند بیماری هایی که توسط طب سنتی درمان میشوند را برای بیمار ریشه کن کنند.

چه بیماری هایی توسط دکتر طب سنتی قابل درمان است؟

 

درمان انواع بیماری ها با دکتر طب سنتی

دکتر طب سنتی ابتدا با تشخیص بیماری و سپس ریشه یابی آن اقدام به کشف چرایی ایجاد بیماری می کند. در غیر این صورت شیوه های درمانی موثر نبوده و چه بسا عوارض زیان باری نیز به جا خواهد گذاشت. برخی از بیماری هایی که توسط دکتر طب سنتی قابل درمان است در لیست زیر آمده است:

بخوانید: وظایف و بیماری هایی که توسط دکتر طب سنتی درمان می شود؟

انواع سر درد

یک دکتر طب سنتی با ریشه یابی علت بروز سر درد در بیمار می تواند به درمان آن بپردازد. سردرد ممکن است در اثر میگرن، کم بود آب بدن، کمبود املاح معدنی و پروتئین ها در بدن فرد ، آلودگی به ویروس ها همچون ویروس آنفولانزا، سرما خوردگی و یا در اثر مشکلات دهان و دندنان باشد. علت بروز سردرد در بیمار هر چه که باشد، دکتر طب سنتی با استناد به آن برای فرد روش درمانی متفاوتی را تجویز خواهد کرد.

انواع بیماری های قلبی

دکتر طبسنتی با یافتن چرایی بروز بیماری قلبی درمان را شروع خواهد کرد. بیماری های قلبی ممکن است در اثر استرس و فشار روحی، مصرف دارو های غیر مناسب فرد و یا گرفتگی عروق قلب ایجاد شود.

از دیگر بیماری هایی که دکتر طب سنتی با بهره گیری از شیوه های ترکیبی سنتی همچون دارو های گیاهی می‌تواند درمان کند شامل زانو درد، کمر درد، انواع بیماری های اعصاب، درمان میگرن، سرفه های خشک، کم خونی، کلسترول خون، فشار خون، کبد چرب، گلو درد، درمان انواع عفونت ها همچون عفونت باکتریایی و غیره است.

 

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme