قرابت معنایی حرف اخر

تشابه معنایی مهمترین و آزمایش شده ترین مبحث در ادبیات کنکور است. موضوعی که مشاوران و درس به داوطلب توصیه می کنند برای یادگیری فقط آزمون را یاد بگیرد! اما میزان این آزمون ها برای داوطلب برای انجام کارشناسی چقدر باید باشد؟ هزار تست؟ دو هزار تست؟ آیا داوطلب کنکوری فرصت چنین کاری را دارد؟ اما راه حل چیست؟ بهترین روش ممکن استفاده از منبعی است که به داوطلب کمک می کند تا درک ادبی خود را تقویت کند و به تست های موضوع تشابه معنایی پاسخ دهد ، که در حدود 9 آزمون ، معادل 36٪ از ادبیات کنکور ، ناموفق بوده است. این به این معنی است که داوطلب ابتدا نامه درس مربوط به رابطه را یاد می گیرد و سپس برای حل تست و ایجاد آن می رود. اما در ایران ، تنها منبعی که تنها با استفاده از 4 مدل شباهت معنایی را به ساده ترین زبان ممکن آموزش می دهد ، پکیج شباهت معنایی سایت حرف آخر است که توسط محسن منتظری آموزش داده شده است.

با دین و زندگی یوسفیان پور قید حفظ کردن را بزنید

آموزش این پکیج ، همانطور که در بالا ذکر شد ، بر عهده استاد محسن منتظری است. درس نام آشنای ادبیات کنکور در بین دانش آموزان است. شخصی که با استفاده از داستان و انیمیشن و همچنین ساخت الگو ، صفر تا صد ادبیات کنکور را آموزش می دهد. سبکی که مسیر آموزش را برای داوطلب بسیار نرم و آسان خواهد کرد. اول از همه ، با این روش ، داوطلب نیازی به حفظ ندارد ، هنگامی که مطالب حفظ نمی شود ، آنها فراموش نمی شوند و داوطلب آنها را به صورت مفهومی یاد می گیرد و بدون اینکه فراموش کند در ذهن خود باقی می ماند. این ویژگی در دوره های دیگر نیز دیده می شود. از جمله این دوره ها می توان به دین و زندگی یوسفیان پور با تدریس بی نظیر استاد علیرضا یوسفیان پور اشاره کرد. داوطلب با کمک این منبع پرونده آموزش کنکور را می بندد و در مدت 40 ساعت کل آزمون دینی را بدون حفظ یک کلمه حل می کند. دوستانی که در پایه متوسطه اول تحصیل می کنند می توانند از حرف اخر کلاس هشتم استفاده بکنند.

با برنامه چهار ماهه حرف آخر فقط در 120 روز آموزش کنکور را تمام کنید

مدت زمان کم در آموزش و پرورش نقش مهمی در محبوبیت این موسسه دارد ، به طوری که دانشجو می تواند فقط در مدت 4 ماه پرونده آموزش و تست را با تدریس به این موسسه ببندد. در این پنج دانشجو ، کلیه دروس و مباحث با اولویت در پیش نیاز و در صورت نیاز بسته می شوند. همچنین مسیری که در این 4 ماه طی خواهد شد یک مسیر کاملاً اصولی و با کمک برنامه تدوین شده توسط اساتید این مجموعه خواهد بود. داوطلب می داند که باید هر روز چه درسی بخوانید ، از هر درس چه مباحثی را بخوانید و برای خواندن این مباحث چه مدت زمان لازم است. همه ما این برنامه را به عنوان برنامه چهار ماهه حرف آخر می شناسیم. در ادامه می توانید نفرات برتر حرف اخر را هم مشاهده بفرمایید که امسال هم مثل سال های دیگه تو کنکور کولاک کردند.

مشاورین ارشد موسسه : آقای شایان مامندی- خانم حدیث قمری- خانم مریم فرزی

شماره تماس مرکزی حرف آخر :

021-66576182

021-66576371

021-66566623

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>