اطلاعات | شکار در جفت: نگاهی به بهترین بولینگ مشارکت در تست کریکت

انگلیسی سرعت کاسه استوارت گسترده شد هفتم کاسه و دوم انگلیسی پس از همکار هاي جیمز اندرسون را انتخاب کنید تا 500 تست درها.

اندرسون-گسترده duo رتبه دوم مشترک در لیست کاسه جفت با 895 موهای رنگ شده بین آنها در بازی های انجام شده هم با اشاره به پایدار تعالی. از نظر کشندگی به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری پاکستان وقار یونس و وسیم اکرم (ص) بودند و یک برش بالاتر از بقیه است.

بهترین از بسیاری

در میان جفت با حداقل 500 درها استرالیا دو گلن مک گراث و Shane Warne را برداشت تا 992 درها بولینگ با هم بالاترین. وقار و وسیم شد کشنده ترین چیدن یک حلقه هر 45 توپ در حالی که بازی با هم. این جفت ارز نیز به همان اندازه داشتن تقریبا حتی به اشتراک گذاری از درها.

نمودار به نظر می رسد ناقص? کلیک کنید تا حذف AMP حالت.

تصویر بزرگ

نمودار توطئه درها و توسط یک اواز یا موسیقی دو برابر خود را در ترکیب اعتصاب رای دادن. گسترده و اندرسون به خوبی در این گروه از duos که برداشت اکثر درها و بنابراین با کم اعتصاب رای دادن.

 

کشنده ترین

ورنون Philander و Dale Steyn تا به حال بهترین اعتصاب رای در میان جفت با حداقل 200 درها. جدول لیست duos که برداشت یک حلقه در 50 تحویل در حالی که بازی با هم. سرعت بولینگ جفت تسلط لیست.

همچنین بخوانید: Data | نگاهی به غرب هند کریکت تیم تست رکورد در طول سال

بازی فضل

هند Ravichandran Ashwin & Ravindra Jadeja باید دومین شمارش در هر بازی زمانی که آنها با هم بازی (10.24 درها در هر بازی پشت Rangana Herath – Dilruwan Perera اواز یا موسیقی دو نفری سریلانکا). در اینجا نگاهی به تمامی این جفت که برداشت حداقل 200 تست درها در حالی که بازی با هم و بیش از 9 ویکت یک بازی است.

 

درها/بازی مقابل ترکیب SR

نمودار توطئه درها کردن در هر دو بازی خود را در برابر اعتصاب ترکیب رای دادن. هر دایره مربوط به یک جفت. اندازه دایره مربوط به تعداد درها توسط این جفت ارز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal