NBA می یابد و زندگی در ‘حباب’

نزدیک به چهار و نیم ماه پس از فصل متوقف شد به دلیل COVID-19 شیوع NBA است به راه اندازی مجدد در یک فرمت جدید و حفاظت شده محیط زیست به نام ‘حباب’ روز جمعه.

NBA و بازیکنان آن انجمن تصمیم به محدود کردن تعداد تیم ها به 22 — این شامل 16 تیم (هشت در کنفرانس) در حذفی موقعیت در زمان تعلیق و شش طرف که شش برنده یا کمتر پشت هشتم بذر در همایش.

لیگ مذاکره دقیق پزشکی و دسترسی به پروتکل های بازیکنان و مربیان و مسئولان شده اند که مستور در انزوا منطقه در والت دیزنی جهانی پیچیده در نزدیکی اورلاندو ، بدون تماشاگر خواهد بود مجاز در عرصه — از دست دادن در دروازه پول — اما این برنامه تلویزیونی از بذر و بازی حذفی است و انتظار می رود به ساحل تا تلویزیون درآمد.

روز جمعه پس از سه هفته از اردوگاه های آموزشی و scrimmages (عمل) این بذر بازی آغاز خواهد شد. 22 تیم بازی خواهد کرد هشت بازی هر کدام برای تعیین حذفی اسپایر. اگر نهم قرار داده شده تیم در هر کنفرانس در چهار برنده از هشتم بذر وجود خواهد داشت حذفی ‘بازی-در بین این دو در اوت 15 و 16 که در آن شماره 9 دانه را برای برنده شدن دو سر-به-سر بازی-یو پی اس به بیش از شماره 8 نقطه. برگشتی خواهد شد و سپس شروع به طور منظم در قالب (هفت سری بازی) در اوت 17, با نهایی مجموعه ای برای شروع در سپتامبر 30.

رقیب اصلی

به عنوان چیز ایستاده کنفرانس شرق را Milwaukee Bucks رهبری تکرار-MVP نامزد Giannis Antetokounmpo و دو لس آنجلس تیم (لیکرز, هایلایت شده توسط LeBron James و آنتونی دیویس و کلیپرز به رهبری حاکم Finals MVP Kawhi Leonard) شبیه رقبای اصلی.

گرمای میامی و تورنتو رپتورز بوستون سلتیکز و فیلادلفیا 76ers از شرق و دنور ناگتس یوتا جاز هیوستون راکتس و دالاس ماوریکس از غرب قطعا سر و صدای زیادی را در پلی آف.

شرق را در جدول رده بندی به نظر می رسد نتیجه گیری با theWashington جادوگران به خوبی پشت هشتم-رتبه اورلاندو سحر و جادو. ممفیس گریزلیز را اشغال هشتم در غرب, اما, New Orleans Pelicans (تقویت شده توسط rookie صهیون ویلیامسون بازگشت) و پورتلند تریل بلیزرز (به رهبری کوچک گارد Damian Lillard) بیش از یک ضر شانس گرفتن آخرین اسلات.

ساکرامنتو کینگز, سن آنتونیو اسپرز و ققنوس می تواند در تئوری آن را به پس از فصل در غرب اما ‘حباب’ برای آنها یک فرصت برای توسعه بازیکنان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر