در قدردانی: Al Hodnik طولانی یک قهرمان برای دلوت

Al درک تحول اقتصادی چشم انداز شمال شرقی مینه سوتا و همواره پشتیبانی اقتصادی-تلاش برای توسعه آن در سراسر منطقه است. به عنوان یک دانشجو, کارمند, رهبر و بنده او تا به حال یک دست در شکل گیری اقتصاد ما در هر سطح در طول سال.

او مشغول به کار بود در (و از) مینه سوتا قدرت را Hoyt دریاچه تسهیلات در صنعت فولاد را از رکود اقتصادی در 1980s. او چراغ شهر آرورا به عنوان شهردار از طریق 1990s و پیوست Allete رهبری تیم در اوایل 2000s نامگذاری شد رئیس جمهور در سال 2009 شد و مدیر عامل شرکت در سال 2010.

هنگامی که آن زمان برای تغییر Allete از زغال سنگ در درجه اول به انرژیهای تجدید پذیر مانند آبی خورشیدی و بادی این شرکت اعتماد Al تجربه و رهبری به حرکت در یک مسیر جدید رو به جلو است.

Al ناب فروتن شمالی Minnesotan. او به دست آورده و موقعیت های سطح بالا از طریق کار سخت و پشتکار است. او با شجاعت و شور و محبت است. اعتقاد خود را که کسب و کار در جامعه باید تعامل با سیاست های عمومی کمک کرده است به تقویت و رشد این منطقه فراتر از آنچه هر یک بخش می تواند انجام تنهایی.

داشتن زندگی و کار از طریق چند رکود در طول زندگی حرفه ای او ال را درک تنوع جنبه حیاتی اقتصادی راه حل است. از گردشگری به تولید صنعتی به مهمان نوازی هر کار در هر بخش ضروری است به این منطقه جمعی رشد.

Al همیشه ترس ما حمایت محلی, صنعت و معدن, دانستن است که انرژی پاک است که متکی به مسئول معدن.

موفقیت نیست و با داشتن یک یا دو کارفرمایان در حال اجرا نشان می دهد. آن را پرورش داده که بزرگ و کسب و کارهای کوچک در سراسر بخش همه باید یک محل به رشد است. او در طول زندگی حرفه ای, Al ایستاده بود پشت این ایده برای کمک به درایو مشارکت مدنی و به طور کلی رشد اقتصادی است. به عنوان رئیس APEX و در طول تصدی خود در هیئت مدیره او نقش مهمی در ایجاد ارتباطات در بسیاری جهات. شور و شوق خود را برای منطقه نیروی کار و فضای کسب و کار و توانایی خود را برای اتصال از یک همکار مدیر عامل چشم انداز بودند و به طور خاص ابزاری در شهر دولوت را استخدام عار Corp.

آن را دشوار است به تصور Allete بدون Al اما خود رهبری و چشم انداز ادامه خواهد داد به نفوذ این شرکت و منطقه برای سال آمده است.

ما می خواهیم برای بیان درک ما برای Al Hodnik را بی شماری کمک به جامعه ما است. ما برای او آرزوی بهترین ها را به او پذیرای زندگی فصل بعد.

لیزا Bodine رئیس جمهور است و یک شریک در لوله صدای در دولوت (giantvoices.com) دب چاق, مدیر اجرایی, Duluth, متلاطم Port Authority (duluthport.com), Brian W. هانسون است که رئیس جمهور و مدیر عامل این منطقه مشارکت و همکاری برای توسعه اقتصادی و یا APEX (apexgetsbusiness.com). آنها نوشت: این برای اخبار تریبون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر