پیش از نظامی ایران و چین ادعا می کند نیروهای خود را رها در بسیاری از سایت

نوشته شده توسط Shubhajit Roy | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 29, 2020 10:16:56 am

India China news, India China border, India China border dispute, Indian Express یک کاروان ارتش هند وسایل نقلیه در نزدیکی Khuru له ساخت راه خود را به سوی عید پاک Ladakh (عکس WANGAILKAYA)

چهار روز پس از دهلی نو اعلام کرد که هند و چین تا به حال توافق بر روی “زود و کامل متارکه” در امتداد خط کنترل واقعی در Ladakh, پکن گفت, مرز, نیروهای نظامی هر دو کشور “را رها در اکثر محلات” پس از نزدیک ارتباط از طریق نظامی و کانال های دیپلماتیک.

وجود دارد هیچ مقام رسمی تایید و یا پاسخ از هر دو دولت هند و یا ارتش هند به وزارت خارجه چین در بیانیه پیش از پنجمین دور از مذاکرات به احتمال زیاد اواخر این هفته بین فرماندهان سپاه از دو ارتش.

این چینی بی میلی به قدم به عقب از Pangong Tso متوقف شده متارکه روند و آن است که به احتمال زیاد تمرکز مذاکرات میان فرماندهان سپاه. نظامی بن بست آغاز شد و اوایل ماه مه پس از چین و هند نیروهای نظامی به ضربات در کرانه شمالی دریاچه.

در پکن چین سخنگوی وزارت خارجه وانگ Wenbin گفت: “به تازگی چین و هند برگزار شد مکرر ارتباط از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال با چهار دور از فرمانده-سطح مذاکرات و جلسات سه تحت ساز و کار برای مشاوره و هماهنگی در چین-هند مرز امور.”

“به عنوان مرز سربازان را رها در بسیاری از محلات این وضعیت بر روی زمین است deescalating و متوسط در حال پایین آمدن. در حال حاضر دو طرف به طور جدی در حال آماده شدن برای دور پنجم از فرمانده-سطح مذاکرات برای حل و فصل مسائل باقی مانده بر روی زمین. ما امیدواریم که طرف هند کار می کنند به سمت همان هدف با چین اجرای دو طرف’ اجماع و به طور مشترک حمایت از صلح و آرامش در امتداد مرز.”

جمعه گذشته پس از یک جلسه مجازی از ساز و کار برای مشاوره و هماهنگی در هند-چین مرز امور دهلی نو گفت: هر دو طرف توافق کردند “زود و کامل متارکه”.

این WMCC جلسه از دور پنجم از فرمانده کل سپاه مذاکرات – آنها ملاقات چهار بار از ژوئن 6 — برای از سرگیری مشارکت در روند Pangong Tso و گشت نقطه 17A در Gogra. در ص 14 (Galwan دره) و ص 15 (چشمه) دو دیگر اصطکاک نقاط متارکه در حال حاضر صورت گرفته است.

در Pangong Tso, چینی, سربازان آمده بود تا به انگشت 4 در شمال بانک, 8 کیلومتری غرب انگشت 8 که هند می گوید نشانه لاک. به عنوان بخشی از متارکه فرایند چینی خالی انگشت 4 منطقه پایه و رهبری نسبت انگشت 5. اما آنها هنوز هم اشغال مواضع در ridgeline در انگشت 4.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltd

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر