Trezeguet هدف حرکت ویلا از پایین سه

استون ویلا نقل مکان کرد و از لیگ برتر سقوط منطقه با یک بازی باقی مانده به عنوان Trezeguet را در نیمه اول با هدف به دست آورده و آنها را به طور بالقوه بی بها 1-0 پیروزی بر آرسنال در روز سه شنبه.

مصر هافبک لعنتی در دقیقه 27 و اثبات آن به اندازه کافی برای ویلا به حرکت بالا واتفورد در تفاضل گل پس از آنها کوبید توسط منچستر سیتی پیش از آن.

آرسنال ساخته شده شش تغییرات به این سمت است که ضرب و شتم منچستر سیتی در روز شنبه در نیمه نهایی جام حذفی و ویلا در زمان استفاده به حرکت از پایین سه برای اولین بار پس از فوریه.

این یک پر رو شب در خالی ویلا پارک با Keinan دیویس هدر رفتن شکوه شانس به آن را 2-0 و دقیقه بعد آرسنال ادی Nketiah رهبری در برابر داخل پست.

ویلا ترویج فصل گذشته آویزان بر روی صورت خود, دومین پیروزی در سه بازی و در حال حاضر چهره West Ham United روز یکشنبه سنجش فرار که برای مدت طولانی به نظر می رسد فراتر از آنها.

آنها 34 امتیاز و یک -26 تفاوت هدف با واتفورد نیز در 34 اما با -27 هدف تفاوت دارد. بورنموث را 31 و هنوز هم می تواند باقی بماند تا اگر آنها برنده آخرین بازی در اورتون و ویلا و واتفورد هر دو از دست بدهند.

“این باور نکردنی بود من فکر می کنم آن را سزاوار ما برجسته بودند امروز” ویلا هافبک جک گریلیش که عالی بود در طول گفت: آسمان ورزشی.

“این یک زمان روز همه ما می توانید انجام دهید این است که تمرکز خودمان را. این به ما چه ما در آخرین روز. این احساس عظیم به خارج از منطقه سقوط.”

Trezeguet یکی از بسیاری از خریدهای ویلا ساخته شده پس از ارتقاء خود را در فصل گذشته و 8.75 میلیون پوند ($11.13 میلیون) او هزینه های ثابت ممکن است این باشگاه را مهم ترین سرمایه گذاری است.

او هر دو گل اهداف زمانی که ویلا ضرب و شتم کریستال پالاس در آخرین بازی خانگی و تحویل دوباره.

زمانی که کونور Hourihane چرخش بیش از یک کرنر در دقیقه 27 توپ بیرون آمد و به مصر مستقر در لبه منطقه و او مجموعه خود را قبل از چکش یک شات گذشته آرسنال حافظ امیلیانو مارتینز.

گریلیش رفت و قبل از اینکه حاصل کار دو تیم و در حالی که آرسنال تا به حال مقدار زیادی از در اختیار داشتن پس از شکستن آنها نگاه کرد ،

دیویس می تواند حل و فصل ویلا اعصاب هنگامی که گریلیش او را به بازی از طریق اما او با شوت چپ پا تضعیف گسترده است.

که خانم تقریبا برگشتم به نیش ویلا زمانی که Nketiah را زبانى هدر زده داخل پست و بازگشت دوباره به دست په په رینا که بوسید توپ.

آرسنال که موفق به تلاش بر روی هدف در حال حاضر می تواند پایان بالاتر از هشتم و خود را تنها مسیر به اروپا خواهد بود با پیروزی در جام حذفی برابر چلسی در اوت. 1.

باکاری سانیا طرف می تواند هنوز هم بزرگ می گویند در نبرد سقوط هر چند زمانی که آنها میزبان واتفورد در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de