شمال دینجپور برخورد: پدر و برادران دختر بچه که مرگ موجب درگیری برگزار شد برای پسر, قتل

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 5:48:20 am

North Dinajpur clash, Dinajpur violence, Kolkata news, Bengal news, Indian express news پلیس بازداشت سه نفر از اعضای این خانواده بر اساس یک شکایت پسر خانواده است. در شکایت آنها شده اند متهم به قتل است. (بازنمودی)

پلیس روز سه شنبه بازداشت پدر و دو برادر از یک دختر نوجوان که مرگ به حال موجب خشونت در بخشی از اوتار دینجپور district, West Bengal در روز یکشنبه.

این عملیات یک روز پس از پسر متهم که خانواده دختر از تجاوز و mudering او را مرده پیدا شد در یک برکه در همان منطقه که در آن دختر را در بدن کشف شد و پیش از آن.

پلیس بازداشت سه نفر از اعضای این خانواده بر اساس یک شکایت پسر خانواده است. در شکایت آنها شده اند متهم به قتل است.

پسر و دختر بودند از جوامع مذهبی و زندگی در این روستا هستند. پلیس در حال بررسی اگر هر دو را داشتن امر و اگر پدر و مادر خود بودند با آن مخالف است.

“ما بازداشت پدر و دو برادر از دختر بر اساس شکایت پدر پسر. ما در حال بررسی هر دو مرگ و تلاش برای پیدا کردن اگر هر گونه ارتباط بین آنها گفت:” یک مقام ارشد پلیس منطقه افسر.

پس از مرگ گزارش از پسر است و در عین حال برای دریافت شود.

مادر پسر ادعا “کسی به نام پسر من بیش از این گوشی در حدود 11 ساعت در روز یکشنبه و او خانه را ترک کرد. او بعد از زد و گفت او با سه نفر خواهد بود و به زودی باز می گردد. که آخرین بار ما به او صحبت کرد. دختر خانواده به خصوص او برادر را کشته است پسر من است.”

پدر این دختر ادعا کرده است که دختر خود را به طور منظم مورد آزار و اذیت توسط پسر و متهم او را از تجاوز و murdeing او.

با این حال او گزارش کالبد شکافی رد هر گونه فیزیکی یا تجاوز جنسی و گفت که او مسموم شده بود.

در ضمن بازداشت 22 نفر در ارتباط با روز یکشنبه درگیری که در آن دولت اتوبوسها و وسایل نقلیه پلیس بودند به آتش کشیدند.

روز دوشنبه پلیس گفت: پلیس در حال تحقیق در هر دو این موارد و به دنبال همه ممکن است جنبه های این حادثه از جمله اجتماعی طرد والدین فشار و نقش برخی از افراد در پنهان گمراه کننده و منحرف ساختن توجه از حادثه واقعی.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de