دو دانش آموز که به نظر می رسد برای کرالا کنکور تست مثبت برای Covid-19

توسط: اکسپرس میز وب | کوچی | منتشر شده در تاریخ: جولای 21, 2020 4:15:20 pm

سلامت کارگران جمع آوری یک سواب نمونه ای از یک زن را برای یک Covid-19 آزمون در کالیکوت. PTI

دو دانش آموز که به نظر می رسد برای کرالا مهندسی معماری پزشکی (KEAM) معاینه در تریواندروم در جولای 16 آزمایش مثبت برای Covid-19. پدر و مادر از یک سوم دانش آموز که نشستم برای امتحان هم شده شناسایی, با, عفونت, باعث, مقامات بهداشتی برای شروع گیج کننده تماس ردیابی ورزش در شهرستان است که تحت سخت مستند برای دو هفته گذشته.

یک جوان 19 ساله ساکن Pozhiyoor که با حضور آزمون در Thycaud دولت معلمان آموزش دانشگاه و 18 ساله ساکن Peroorkada که شنبه برای امتحان در دولت دختران متوسطه در مدرسه Karamana دو دانش آموزانی که تست مثبت است. در حالی که Pozhiyoor ساکن نشسته در کل سالن در میان ده ها تن از دیگر دانشجویان Karamana بومی نوشته بود آزمون در یک اتاق جداگانه با توجه به علائم. یک invigilator و دو داوطلب شد و در حال حاضر در اتاق.

علاوه بر این, یک زن 47 ساله پدر یک امتحان نامزد که ساکن در Manacaud و همراه پسر خود را به آزمون مرکز در پنبه تپه مدرسه نیز آزمایش مثبت است. او تا به حال باقی مانده در محل مدرسه تا بررسی شد.

این تریواندروم دولت در منطقه گفت: همه 20 نفر از دانش آموزان که نشسته در همان اتاق به عنوان 19 ساله و invigilator و داوطلبان که در حال حاضر همراه با 18 سال شناسایی شده اند و در زیر قرار داده شده شده است. پدر و مادر که باقی مانده بود به عقب در طول امتحان ساعت در این محل خواسته شده است به هشدار و خود مانیتور علائم.

تصمیم به انجام KEAM بررسی در زمانی که Covid-19 موارد صعودی بوده است roundly توسط رهبران اپوزیسیون مانند شاشی Tharoor که نوشته بود نامه به وزیر برای آن درخواست به تعویق افتاد. در روز معاینه رسانه های اجتماعی بود خیط و پیت کردن با عکس از جمعیت خارج از آزمون مراکز که در آن دانش آموزان و والدین آنها آمیخته آزادانه و بدون هر گونه اجتماعی فاصله اقدامات در محل. این وضعیت به خصوص نگران کننده در تریواندروم که همچنین تحت یک سه گانه مستند با توجه به افزایش موارد است.

در حالی که بهداشت و آموزش و پرورش بخش توجیه تصمیم به برگزاری این آزمون با بیان این که همه اقدامات ایمنی در محل دبیر کل و وزیر حتی نامیده می شوند انجام این آزمون موفق.’

در حال حاضر تشخیص این عفونت در دانش آموزان در تریواندروم میان نقاط مهم در کشور با بیش از 2000 فعال موارد به نظر می رسد به اعتبار نگرانی از مخالفان.

Tharoor ارسال شده در Facebook امروز “کرالا است که در حال حاضر پرداخت این قیمت برای دولت غیر عاقلانه تصمیم با وجود درخواست از دانش آموزان و این MP برای برگزاری #KEAM امتحانات میان مستند. من مصرانه از دکتر رامش Pokhriyal Nishank و UGC به تکرار این اشتباه در جای دیگر در کشور است. #PostponeExams! “

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de