دلوت شورای تصویب $1.35 M مالیات جلو گیری بسته Costco

بر اساس این توافق دلوت را نبرند تا $1.35 میلیون در اموال جمع آوری مالیات با St. Louis County خواسته به فروکش کردن یکی دیگر از $650,000 در مالیات به صورت کلی بسته کمک بالغ بر 2 میلیون دلار.

Costco هدف شروع به ساخت اولین فروشگاه خود را در منطقه از این سقوط و خرده فروش های انتظار خوش آمدید به اولین محلی خریداران با سقوط 2021. این عملیات خرده فروشی است که انتظار می رود به استخدام حدود 150 نفر و فروشگاه پارکینگ باید به اندازه کافی بزرگ به جای 725 وسایل نقلیه.

فعلی ارزش بازار از اموال Costco پیشنهاد به منظور توسعه است 1.15 میلیون دلار و تولید آن در حدود $23,700 یک سال در مالیات بر املاک در سراسر حوزه های قضایی — شهر و شهرستان و منطقه مدرسه.

زمانی که توسعه به اتمام است مشمول مالیات ارزش بازار از اموال است انتظار می رود افزایش به $11.2 میلیون و مالیات اموال تولید شده توسط فروشگاه انتظار می رود به بیش از $434,000 سالانه است.

این فروشگاه همچنین انتظار می رود به ارائه فروش قابل توجه درآمدهای مالیاتی و همچنین با شهر جمع آوری 1% مالیات بر فروش برای آن صندوق به طور کلی در علاوه بر این به دیگر 0.5% مالیات بر فروش به پشتیبانی از جاده پیشرفت.

آدم Fulton, معاون, Duluth, برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بخش گفت: منافع اقتصادی از این پروژه انتظار می رود به بیش از مقدار درخواست یارانه.

نوح Schuchman, Duluth, ‘s رئیس اداری افسر گفت: یارانه به میزان حدود $85,000 طول کاستکو اول yer عمل خواهد شد که بیش از افست پیش بینی $200,000 در افزایش درآمد مالیاتی. “ما را به عنوان یک شهر سود خالص از این توسعه در سال اول,” او گفت:.

در حالی که 2nd District عضو شورا Joel Sipress گفت که او به طور کلی پشتیبانی نمی کند ارائه یارانه برای توسعه فروشگاههای جعبه بزرگ.

“خرده فروشی واقعا برای بیشتر قسمت ها به ظهور و سقوط خود و نه به یارانه اضافه کرد همچنین به این واقعیت است که وجود دارد مسئله انصاف به رقبا که نمی دریافت یارانه است و ممکن است در همان بازار,” او گفت:.

اما Sipress نتیجه بسته بودن پیشنهاد باقی مانده است یک کسب و کار خوب معامله برای شهرستان.

“من فکر می کنم دلیل خوبی وجود دارد به این باور است که Costco منجر به یک افزایش واقعی در ما فروش کلی مالیات بر درآمد کافی برای توجیه کمک. به من که واقعا تنها دلیل یا پایه ای برای ارائه این نوع از یارانه,” او گفت:.

در شهرستان های بزرگ عضو شورای زاک Filipovich گفت: “من بیش از 6و نیم سال در شورای, این اولین نوع از جعبه بزرگ یا بزرگتر جعبه خرده فروش است که ما با توجه به هر یارانه به. من فکر می کنم که صحبت می کند به کیفیت کارکنان شهرستان. من می دانم که آنها مذاکره واقعا سخت و Costco نوع از راه دور وجود دارد در حالی که کمی, اما آنها آمد چرا که آنها می دانستند چگونه به ویژه از محل دلوت است.”

Filipovich تشکر شهرستان کارکنان و Costco خود را برای تلاش های مداوم به جلو را به یک پروژه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de