پس از افزایش موارد Telangana را Covid-19 بازیابی رای را بهبود می بخشد

نوشته شده توسط Sreenivas Janyala | حیدرآباد | منتشر شده در تاریخ: جولای 21, 2020 10:23:28 am

حیدرآباد: پزشکان screen مردم برای COVID-19 تشخیص در یک بیمارستان دولتی در حیدرآباد (PTI)

پس از دو هفته افزایش Covid-19 موارد در Telangana به خصوص حیدرآباد دولت نرخ بهبود در حال حاضر بهبود یافته و به 72 درصد در حالی که نرخ مرگ و میر کمتر از یک درصد با توجه به دولت داده است. به عنوان در جولای 19, 32,438 بیماران از 45,076 موارد در دولت بهبود بود در حالی که تا به حال 409 تسلیم به ویروس.

در همین حال روز دوشنبه اولین دوز واکسن Covaxin توسعه یافته توسط بهارات بیوتکنولوژی و در حال حاضر در آزمایشات فاز اجرا شد دو داوطلب در نظام موسسه علوم پزشکی (NIMS). نمونه خون و سواب از حداقل 12 داوطلب سالم فرستاده شده بود هفته گذشته توسط NIMS به ICMR تعیین شده labs در دهلی نو برای تست. ICMR پاک کرده بود دو داوطلب برای محاکمه.

“آنها هر دو پایدار و همه اعضای حیاتی و موثر بدن خوب هستند. ما را حفظ خواهد کرد آنها را در زیر مشاهده برای 48 ساعت و پس از آن مرخص خواهد شد” گفت: Dr G Srinivas که عضو این تیم است.

در همه NIMS را اداره واکسن به 28 نفر به عنوان بخشی از این کارآزمایی بالینی — beign انجام شده توسط ICMR در همکاری با موسسه ملی ویروس شناسی در پونا.

صحبت کردن در سناریو کلی با توجه به موارد در وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت و درمان گفته آنها افزایش تعداد تخت های اختصاص داده شده برای Covid-19 به 17,081 — از جمله 1,616 تخت ICU و 471 یک تخت در 61 دولت تعیین شده Covid-19 بیمارستان.

در بیمارستان گاندی در حیدرآباد که در آن تمام موارد در این شهرستان در حال درمان کل ظرفیت تخت افزایش یافته است به 1,890. در حال حاضر وجود دارد 113 بيمار در ICU در حالی که 464 در حال دریافت اکسیژن/CPAP حمایت مقامات گفت که 1,206 تخت خالی در بیمارستان است.

“بیماران در حال دریافت درمان خوب است و آنها در حال نقاهت به سرعت. در واقع بیماران نیازی به اجرا از یک بیمارستان خصوصی دیگر. بیمارستان گاندی است که قادر به دست زدن به تمام این موارد هستند که در آینده” مدیر بهداشت عمومی G ایستاده رائو گفت. مقامات گفت که از 12,224 فعال موارد تنها 1,900 در بیمارستان در حالی که بقیه در حال اندازهایی درمان در انزوا در خانه.

مقامات نگران گسترش عفونت در دیگر مناطق. تا کنون موارد گزارش شده از 30 ایالت 33 مناطق با تعداد نگران کننده ای از موارد در واراناگل, Medchal و سنگرددی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de