‘زنان کشتی کج بسیار رقابتی تر در حال حاضر’

Alka تومار اولین زنان کشتی گیر از این کشور به پیروزی در مسابقات قهرمانی جهان مدال می گوید: بیشتر منجر اکوسیستم برداشته زنان کشتی کج استاندارد در هند.

Alka که صعود یک مدال برنز در 59kg در سال 2006 مسابقات قهرمانی جهان گفت: یک میزبان از عوامل ساخته شده اند زنان کشتی کج بیشتر رقابتی در کشور در سالهای اخیر است.

“کلی سناریو بسیار متفاوت و خیلی بهتر در حال حاضر. برترین کشتی گیران مانند Vinesh Phogat, Sakshi مالک Sarita مر و Pooja Julia گرفته اند هند نزدیک به سطح جهان است. نرم افزار لیگ کشتی (PWL) نیز کمک کرد. خوب علمی, حمایت از, حمایت و تبلیغات جذب دختران زیادی به این ورزش است.

“در زمان ما ما استفاده می شود برای پنهان کردن صدمات به ما می ترسید که ما ممکن است یک شانس به نظر می رسد در دادگاه. وجود دارد به سختی هر گونه پشتیبانی های علمی را به شما مناسب و در سریع زمان” Alka گفت هندو.

مزیت های تکنولوژی

Alka — کشورهای مشترک المنافع, بازی, قهرمان, یک در بازی های آسیایی مدال برنز و برنده چندین مدال — گفت: تکنولوژی یک مزیت برای امروز کشتی گیران.

“ما استفاده می شود به می دانم که در مورد مخالفان ما پس از فرود در این کشور که در آن ما تا به حال به رقابت بپردازند. در حال حاضر شما می دانید همه چیز را از قبل دیدن این فیلم از مخالفان خود را و آماده شدن.

“حتی امروز من ندارد, تصویری از مبارزه که در آن من بسیج به ضرب و شتم چینی Su Lihui در آخرین لحظه برای پیروزی در بازی های آسیایی برنز (در 55 کیلوگرم) در دوحه.”

Alka, 36 که مشغول به کار به عنوان یک مربی در ملی کمپ قبل از گرفتن یک استراحت بعد از او به نگاه کودکان و نوجوانان گفت: کشتی گیران باید به نگه داشتن چیزهای ساده است.

“با استرس در حمله به کشتی باید افزایش استقامت و ماندن ذهنی هشدار سریع تصمیم گیری. یکی باید تمرکز بر روی سه-چهار تکنیک ها و بهبود در زمین کشتی.

“تکنیک های مورد علاقه من بودند ‘kunde’, ‘fitley’ و ‘ایرانی’. من مربی جبار سینگ استفاده می شود به من بگویید اگر شما تمرین تکنیک 500 بار و پس از آن شما خواهد بود قادر به اعمال آن را یک بار یا دو بار.’ که باقی می ماند حتی امروز” گفت: Alka که نظارت یک akhara در او ایجاد کرد Sisoli نزدیکی مرتا و پشتیبانی از چند دختران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net