تا: عفونت تعداد عبور 47,000; 40 pc اکتیو موارد در 6 ولسوالی

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | منتشرشده: ژوئیه 19 سال 2020 5:24:25 am

up coronavirus news update, up coronavirus cases,up covid cases, up covid cases toll, up covid death toll, indian express news دولت تست 46,769 نمونه های جمعه نظر گرفتن تعداد کل آزمون فوق 14.26 لاخ. (بازنمودی)

اوتار پرادش در روز شنبه افزود 1,986 عفونت به آن caseload مصرف کل مورد تعداد به 47,036 در حالی که 24 مرگ و میر تحت فشار قرار دادند تا تلفات به 1,108.

حدود 40 درصد از موارد فعال هستند در شش منطقه از لکنو, Ghaziabad, Gautam Buddh نگر, Kanpur ناگار بنارس و جانسی. آنها نیز به حساب 31 درصد از مرگ و میر با توجه به داده ها.

لکنو که دارای بالاترین فعال caseload در دولت اضافه شده 224 جدید, موارد بالا بردن فعال آن صورت تعداد به 2,144. Ghaziabad دوم در لیست با 1,534 بیماران. دیگر 73 مناطق را فعال خود را در موارد سه گانه رقم یا کمتر است.

از آخرین موارد Ghaziabad گزارش دوم بیشتر با 104 پس از 102 در بنارس 90 در گوتام Buddh ناگار 79 هر در کنپور نگر و Prayagraj, 66 در بریلی ضلع و 65 در جانسی, 53 در Ballia, 52 در Sonbhadra و 50 در جیوتیبا پھولے نگر ضلع, 47 در مرادآباد, 45 هر در سامبال و بیجنر و 44 هر در یوننو و شهجهنپور.

حداکثر 112 مرگ و میر ثبت شده در کنپور نگر به دنبال Ghaziabad (63), جانسی و لکنو (45) و Gautam Buddh نگر (38).

آگرا و مرتا دو منطقه نسبتا کمتر فعال موارد را گزارش کرده اند 96 و 94 مرگ و میر. آنها تنها پشت کنپور نگر در فهرست مرگ و میر.

از آخرین مرگ و میر هر دو رخ داده در کنپور ناگار مرادآباد, Varanasi و بریلی ضلع و هر یک در چندولی, مائو, Banda, میرزاپور, لونی, جانسی, Ballia, Ambedkar ناگار Muzaffarnagar گوراکپور, Mathura Prayagraj, غازیپو, ایودیا لاکنو و فیروزآباد.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان, 28,664 مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی خود را. در حالی که بهبود نرخ در دولت را کاهش داده است به 60.94 درصد میزان مرگ و میر است که 2.35 درصد است.

صحبت کردن با رسانه ها پیش از آن در روز اصلی وزیر (بهداشت) Amit موهان پراساد گفت: 17,267 بيماران در انزوا بخش در حال حاضر در حالی که 4,115 بودند در قرنطینه امکانات و نمونه های خود را جمع آوری میشوند.

دولت تست 46,769 نمونه های جمعه نظر گرفتن تعداد کل آزمون فوق 14.26 لاخ.

پراساد همچنین گفت: دولت در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع سریع آنتی ژن تست در همه 75 مناطق. “آنتی ژن تست که ما شروع به از پنج ولسوالی و سپس اضافه شده به هشت تا نه بیشتر مناطق از جمله شش نفر از مرتا منطقه. در حال حاضر ما تصمیم گرفته اند که از این مرکز آغاز خواهد شد در تمام 75 مناطق و کیت در دسترس خواهد بود…

رئیس جمهوری ابراز رضایت که در گذشته چندین نوزادان تازه متولد شده باید به طور کامل بهبود پس از آلوده شدن. نه تنها که اما چند سن افراد و کسانی که با بیماریهای همراه نیز فرستاده شده به خانه پس از بهبودی کامل است. سانتی متر نیز خواسته پزشکان برای انجام تحقیقات بیشتر در مورد تاریخ است. این کمک خواهد کرد که در بهبود روش های درمان” گفت: Prasad.

دستورالعمل های زیر از سانتی متر, دولت ایجاد خواهد شد یکپارچه Covid فرمان و مرکز کنترل در هر منطقه تحت نظارت منطقه قاضی برای نظارت بر هر جنبه ای از تلاش ها برای جلوگیری از همه گیر پراساد اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>