چتیسگر: 25 روستاییان مجروح پس از Naxals ضرب و شتم آنها را در Dantewada

توسط: PTI | ریپور | به روز شده: ژوئیه 19 سال 2020 6:59:01 pm

naxals attack, Gadchiroli naxals, maharashtra naxals attack, Etapalli tahsil, indian express news این رویداد در شب جمعه در Parcheli ایجاد کرد تحت Katekalyan محدودیت های ایستگاه پلیس. (بازنمودی)

حداقل 25 روستاییان مجروح شدند و هشت نفر از آنها را به طور جدی پس از اتهام ضرب و شتم توسط Naxals به دنبال توسعه در منطقه خود را در Dantewada district of Chhattisgarh, پلیس گفت:.

این رویداد در شب جمعه در Parcheli ایجاد کرد تحت Katekalyan محدودیت های ایستگاه پلیس. یک تیم پلیس با عجله وجود دارد روز یکشنبه پس از هشدار در مورد این حادثه Dantewada سرپرست پلیس (SP) Abhishek Pallava گفت PTI.

SP گفت و منطقه جمع آوری اخیرا به منطقه سفر کرده که در طی آن برخی از مردم از Parcheli حال خواستار
ساخت جاده و راه اندازی یک anganwadi (دولتی زنان و مرکز مراقبت از کودکان) و دیگر توسعه این نسخهها کار میکند در خود ایجاد کرد.

مقامات داشته باشید روستاییان در نظر گرفتن خواسته های خود را, او گفت:.

زمانی که Naxals آمد به می دانم که روستاییان به دنبال کمک از دولت برای توسعه این نسخهها کار میکند در این منطقه در حدود 10-15 مسلح ultras تشکیل جلسه در شب جمعه در Parcheli واقع حدود 440 متر از ریپور و وحشیانه آمار روستاییان از جمله زنان و کودکان با چوب, او گفت:.

یک تیم پلیس به همراه یک آمبولانس به وجود در صبح روز یکشنبه و منتقل 25 مجروح روستاییان به نزدیکی
جامعه مرکز بهداشت. هشت نفر از آنها از جمله یک زن که دریافت صدمات شدید شد با اشاره به منطقه
بیمارستان برای درمان بیشتر Pallava گفت.

دیگر 17 مجروح روستاییان بودند مرخص پس از داده های اولیه درمان کرد.

“این جرم ضرب و شتم از روستاییان توسط Naxals تبدیل شده است مکرر در منطقه است و به دلیل سرخوردگی از Naxals پس از برخی از همدستان خود را تسلیم پلیس در حالی که برخی از دستگیر شدند,” او گفت:.

یک مورد ثبت شده است و جستجو در جریان است برای Naxals درگیر در ضرب و شتم روستاییان او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>