استرالیا حکم اعدام سابق جهان junior قهرمان اسکیت Alexandrovskaya

استرالیا کمیته ملی المپیک را تایید مرگ قهرمان سابق جهان junior جفت اسکیت قهرمان اکاترینا Alexandrovskaya در مسکو. علت 20 ساله Alexandrovskaya مرگ در روز جمعه نشده است افشا می شود.

او در روسیه متولد شده اما در سال 2016 به دست آمده شهروندی استرالیا و رقابت برای کشور به تصویب رسید در سال 2018 Pyeongchang المپیک با اسکیت شریک هارلی ویندزور. این جفت ارز برنده در سال 2017 جهانی تاریخ و عنوان. Alexandrovskaya بازنشسته از ورزش در ماه فوریه پس از حفظ چند آسیب.

Windsor, استرالیا اولین بومی ورزشکار به رقابت در بازی های المپیک زمستانی, گفت که او “ویران” توسط اخبار Alexandrovskaya مرگ است. “مقدار ما تا به حال به دست آورد در طول همکاری ما چیزی است که من می توانم هرگز فراموش نکنید و همیشه نگه داشتن نزدیک به قلب من,” او گفت: در یک Instagram post.

Ekaterina Alexandrovskaya and Harley Windsor of Australia compete during the Pair Skating Short Program on day five of the PyeongChang 2018 Winter Olympics at Gangneung Ice Arena on February 14, 2018 in Gangneung, South Korea.

اکاترینا Alexandrovskaya و هارلی ویندزور استرالیا رقابت در طول جفت اسکیت کوتاه برنامه در روز پنج PyeongChang 2018 المپیک زمستانی در Gangneung یخ آرنا در 14 فوریه 2018 در Gangneung کره جنوبی. | عکس های اعتباری: گتی ایماژ

ایان Chesterman, آشپز ده ماموریت برای تیم استرالیا در Pyeongchang گفت: این خبر یک ضربه وحشتناک برای تمام کسانی که می دانستند اسکیت باز. “این بسیار غم انگیز برای از دست دادن کاتیا بود که پر جنب و جوش و با استعداد فرد و باور نکردنی ورزشکار” Chesterman گفت. “او آرام و فروتن در شیوه او اما فوق العاده مصمم به بهترین او می تواند. زندگی پس از این بازی شده است برای او آسان است و این یکی دیگر از یادآوری به موقع چقدر شکننده زندگی است.”

این دومین مرگ یک استرالیایی زمستان OIympian در 10 روز. الکس Pullin دو بار قهرمان جهان snowboarder و سه بار المپیک غرق شدند در حالی که در فتوشاپ در جولای 8 در ساحل طلا در شمال بریزبن.

“کاتیا مرگ یکی دیگر از ضربه به ما زمستان ورزشی جامعه که هنوز از وضعیتی وخیم از ما از دست دادن ‘Chumpy’ Pullin,” Chesterman گفت.

جف Lipshut مدیر اجرایی المپیک زمستانی موسسه استرالیا گفت: Alexandrovskaya دارای جایگاه ویژه ای در کشور سابقه ورزشی. “کاتیا و هارلی شد استرالیا را برای اولین بار پاتیناژ قهرمان جهان” Lipshut گفت. “او به استرالیا آمد خود را به انجام برسانند ورزشی رویاهای. اخبار امروز خیلی غمگین, افکار من با کاتیا خانواده در روسیه هارلی و اسکیت جامعه در استرالیا. من را به یاد داشته باشید Katia به عنوان یک فرد جوان از استعداد و پتانسیل قابل توجه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>