“ما برنامه ریزی برای ایجاد میلیون دوز واکسن برای Covid بیش از سه ماه: سرم موسسه هند مدیر عامل

نوشته شده توسط Anuradha Mascarenhas | منتشر شده در تاریخ: جولای 18, 2020 1:09:53 am

Serum Institute of India, covid-19 in india, covid vaccine, Serum Institute of India ceo, Serum Institute of India ceo interview, Adar Poonawalla, indian express news اژدر helen clark سرم مدیر عامل موسسه

سرم موسسه India Pvt Ltd, بزرگترین واکسن تولید شده توسط تعدادی از دوز تولید شده و فروخته شده در سراسر جهان (بیش از 1.5 میلیارد دز) تا همکاری با AstraZeneca به حمایت از تلاش برای یک واکسن علیه Covid-19. آن هم کردم DCGI go-ahead برای ساخت آن را بومی توسعه واکسن پنوموکوک. سرم موسسه مدیر عامل اژدر helen clark صحبت می کند به Anuradha Mascarenhas در مورد تلاش های خود را برای توسعه این واکسن است.

چه مدت طول خواهد آن را برای یک واکسن علیه Covid-19 ساخته شده در دسترس است ؟

این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از هر کس می شود یک واکسن به دلیل تعداد دوزهای است که نیاز به تجویز شود. این شامل چالش ها در تجویز دوز در تمام نقاط جهان و آن ممکن است لزوما به این معنی نیست که اولین واکسن که مجوز یکی از بهترین. وجود دارد بسیاری از مختلف علمی روش های گرفته شده را به Covid-19 واکسن و ما را مجبور به صبر کنید و ببینید که بهترین واکسن داده شده به جهان است.

سرم موسسه با همکاری انگلیسی, داروسازی AstraZeneca برای حمایت از دانشگاه آکسفورد تلاش برای یک واکسن علیه Covid-19. چگونه امیدوار کننده نتایج حاصل از آزمایش های بالینی و چه برنامه های در سرم موسسه?

در میان پیشرو واکسن نامزد AstraZeneca محصول که سرم مرتکب صدها میلیون دلار است. ما نمی خواهد را انجام داده اند که اگر ما اعتقاد نداشت در AstraZeneca واکسن. در مورد AstraZeneca محصول اعلام خواهد شد ساخته شده در دو تا سه روز. ما باید صبر کنید و سپس اظهار نظر در فاز 1 محاکمه آنها انجام شده است. من نمی توانم اظهار نظر در مورد میزان دوز ایم اما ما برنامه ریزی برای ایجاد میلیون ها نفر از دوز بیش از سه ماه آینده پس از ما دریافت مجوز ساخت. ما متعهد صدها میلیون دلار در Capex و Opex برای شروع تولید واکسن.

VPM1002 که آن هم تولید شده توسط موسسه سرم بخشی از آزمایش های بالینی برای ارزیابی اگر این ضد سل عکس می تواند یک gamechanger در مبارزه با Covid. آنچه در حال حاضر وضعیت?

این VPM BCG واکسن سل است که تحت آزمایش های بالینی. بیش از 1000 بيمار واکسینه شده اند و در دو ماه ما می دانید که آیا آن را به طور قابل توجهی کاهش شدت Covid یا نه.

سرم موسسه تبدیل شده است برای اولین بار به ساخت یک بومی توسعه واکسن پنوموکوک. زودتر تقاضا مواجه شد با مجوز وارد. چه مدت این روند را ؟

این یک پنوموکوک پلی ساکارید مزدوج واکسن که در زمان پنج سال برای توسعه و انجام چند محور جهانی آزمایشات قبل از آن مجوز شد. این است که به طور معمول چه مدت واکسن را. این واکسن برای ایمن سازی فعال علیه تهاجمی و بیماری پنومونی ناشی از باکتری استرپتوکوک پنومونی در نوزادان است. این DCGI نگاه شواهدی از آزمایش های انسانی اجازه می دهد تا برای اولین بار به طور کامل بومی توسعه یافته پنوموکوک پلی ساکارید مزدوج واکسن برای بازاریابی در هند. سرم موسسه تا به حال برای اولین بار به دست آمده تایید DCGI برای انجام فاز من فاز دوم و فاز سوم آزمایش بالینی این واکسن که به این نتیجه رسیدند. پس از بررسی داده های بالینی در جولای 14 SII اعطا شد مجوز ساخت برای اولین بار در داخل کشور توسعه یافته پنوموکوک پلی ساکارید مزدوج واکسن.

با توجه به ذات الریه است که علت اصلی مرگ و میر در کودکان در سراسر جهان است. چگونه بسیاری از دوزهای خواهد هند نیاز دارد ؟

هند نیاز به 70-80 میلیون دوز. در ابتدا در بازار خصوصی وجود خواهد داشت تقاضا برای 10 میلیون دوز است که برای آن وجود دارد و بازیکنان دیگر مانند Pfizer GSK و دولت وجود دارد مناقصات که احتمالا تهیه 50-60 میلیون دوز بیش از دو تا سه سال آینده. نیز وجود دارد که تقاضای جهانی از دیگر 100 میلیون دوز است که ما را به آرامی سعی کنید برای پر کردن بیش از دو تا سه سال آینده.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltd

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>