کلید مربیان گرفتن rookie Mikiah هربرت هاریجان می به سرعت در Lynx اردوگاه آموزشی

دستیار مربیان و بازیکنان سابق Plenette پيرسون و Rebekkah Brunson — قهرمانان که با یک شور آتشین — متهم شده اند با تسریع هربرت هاریجان می را بلوغ است.

“اگر او گوش می دهد و سپس او را یک شات چون من فقط فکر می کنم Rebekkah و Plenette باید بسیاری از چیزهای با ارزش می گویند” Reeve گفت. “همه که به این نقطه رسیده است که به نتیجه برسد.”

چون هربرت هاریجان می شده است “اسفنج” با توجه به Reeve.

“من فکر می کنم او با داشتن یک زمان خوب بودن مربی توسط آن دو و به چالش کشیده شده توسط ما به عنوان یک گروه” Reeve گفت.

شما هیچ استدلال از 6-پا-2 شات بلاکر از کارولینای جنوبی است.

“این فوق العاده کار با آنها به تماشای فیلم و فقط دانستن که آنها بوده ام در سمت من و آنها می دانند که بسیاری از مسائل” هربرت هاریجان می گفت از Brunson و Pierson. “آنها واقعا باهوش هستید و می دانید زیادی در مورد بازی, بنابراین من فقط تلاش برای خیس خوردن تا آنجا که من می توانید از آنها است.”

هوشمند است.

هربرت هاریجان می هیچ کمبود مربیان که اضافه شده است اهمیت این اردوگاه های آموزشی به دلیل شرایط فوق العاده. وجود دارد او مربیان وجود دارد سیاهگوش ستاره مرکز سیلویا Fowles — که AAU تیم هربرت هاریجان می برای رشد و پس از آن وجود دارد boatload از هم تیمی های سابق کالج در حال حاضر بازی در WNBA.

هربرت هاریجان می گفت: سابق کارولینای جنوبی تیمی از جمله لاس وگاس ستاره’Ja Wilson, یک چت گروهی و “دامپزشکان” با یک یا دو سال زیر کمربند خود را در لیگ نشان داده اند مقدار زیادی از حمایت هربرت هاریجان می و دالاس rookie گارد Tyasha هریس.

در حالی که در شرایط کنونی شرکت در اردوگاه های آموزشی در یک “حباب” در فلوریدا ممکن است به نظر می رسد بهینه از ریو فکر می کند می تواند به نفع بازیکنان جوان مانند هربرت هاریجان می. چه چیز دیگری وجود دارد برای انجام کار در تمام طول روز به غیر از تمرکز در بسکتبال ؟

“که واقعا همه شما می توانید انجام دهید” هربرت هاریجان می گفت.

او قفل شده است برای ماه ها در حال حاضر از مینه سوتا پیش نویس او ششم به طور کلی در ماه آوریل است. Lynx خود را باز “آموزش مجازی اردوگاه” است که شامل تعدادی از زوم جلسات ارائه شده است که بازیکنان این شانس را برای رسیدن به یک دیگر … و راهکار است. این نادر است برای WNBA rookies به دریافت این نوع از شروع به سر در این فصل است.

هنوز هربرت هاریجان می گفت او بزرگترین تنظیم تا کنون در اردوگاه های آموزشی است که به نسبت سرعت از این بازی است.

“او یک تازه کار. که من برداشت اول” Reeve گفت. “او بسیار به یاد بگیرند. او را نمونه ای از یک تازه کار که در یک سرعت خاص او رفته در موثر بوده است برای چند سال اما آن دیگر موثر است بنابراین در حال حاضر درک که چگونه همه در این لیگ بزرگ است و او به یکی دیگر از دنده سطح دیگری از اعدام است که او برای رسیدن به.”

او همچنین تا به بلوغ جسمی. Reeve فرض هربرت هاریجان می خواهد همیشه حفظ “slender” قاب اما او بهترین اسلات به WNBA به عنوان یک قدرت رو به جلو و هر قدرت اضافه شده است یک جایزه که در آن موقعیت. که به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان یک محصول جانبی طبیعی از بلوغ برای 21 ساله.

اما چیزهایی که او در حال حاضر می تواند انجام شده است بر روی صفحه نمایش اولیه در اردوگاه های آموزشی. Reeve اشاره کرد وجود دارد صفات است که حمل بیش از کالج به نرم افزار بازی. گردش و رسوب یک زن و شوهر از منفی. مثبت شامل rebounding و مسدود کردن. آیا کسانی که در کالج و شما به احتمال زیاد نیز آنها را در WNBA. هربرت هاریجان می آیا مقدار زیادی از هر دو در کارولینای جنوبی است. چگونه است که ترجمه ؟

“این کاربر را مسدود کرده است عکس های بیشتر را در اردوگاه های آموزشی نسبت به او انجام داده است هر چیز دیگری” Reeve گفت. “او ورزشکاری است که نخبگان.”

هربرت هاریجان می درخشد در پایان دفاعی که بخشی از آنچه که باعث می شود او چنین مناسب در مینه سوتا است. در نهایت rookie در frontcourt با Fowles می تواند به ثمر رساند جدی کارهای عادی و روزمره برای مخالفان.

Reeve گفت هربرت هاریجان می است “سرگرم کننده برای مربی است.” چرا ؟

“چرا که او به خوبی پاسخ می دهد برای گرفتن riled و گرفتن به چالش کشیده” Reeve گفت. “او نیاز به یک انگیزه است. او نیاز به کسی که به نوعی بهم زدن او را کمی.”

Pierson متخصص در ارائه که برای 6-پا-2 جلو تا کنون است که موجب برخی از rookie “بهترین لحظات” هر Reeve.

که فقط هربرت هاریجان می زندگی می کنند تا به او نام مستعار خود را. در کالج او به دست آورده برچسب “دیوانه Kiki,”, به خصوص هنگامی که او در بهترین حالت خود.

“او از این بازی ها فقط من روح رقابتی” هربرت هاریجان می گفت: ‘Mad Kiki’ به عنوان اگر آن را نوعی همزاد. “اگر کسی نمرات بر من ناراحت. این کانال های درونی من دیوانه Kiki من حدس می زنم.”

بیشتر دیوانه Kiki Lynx این تابستان بهتر است.

“به او گفتم:” چه بهتر برای تیم ما دیوانه است Kiki نه دیوانه Cheryl,’ ” Reeve گفت. “بنابراین ما در حال تلاش برای به دست آوردن او را به آن محل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>